1 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları

Bugün, yaptığımız yanlışları görebilir, objektif bir gözle bakmayı başarabilirsek sorunları çözüp bir sonraki evreye geçebiliriz. Ancak hatalarımız da ısrar ediyorsak ve yeteri kadar adil değilsek her türlü ilişki de kopmalar yaşayabilir, beraberinde ekonomik kayıplarla da karşılaşabiliriz. Sosyalleşmek isteyebilir, yakın çevremizle iletişime geçerek kendimize keyifli organizasyonlar yapabiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; hafta sonunun verdiği rahatlıkla kendine henüz bir plan yapmamış olabilirsin ancak akşamüzeri karşıt burcunda ilerleyen Ay, sosyal ilişkilerini öne çıkarabilir. İlişkilerinle ilgili kontrol edemediğin durumlar ve bir süredir yaşadığın gerginlikler bugün patlak verebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; günlük işlerinin yanı sıra, yaratıcı ve sanatsal işlerine de ağırlık verebilirsin. Bugün çevrendeki insanlara karşı duyduğun hassasiyetin sınırını kaçırabilir, hem sahiplenici hem de inatçı olabilirsin. Hayatındaki değişikliklere ayak uydurmaya çalışırken, bazı konuları da geçmişte bırakmanda yarar var.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; romantik ilişkilerinde ufacık konuları büyütüp, sorun haline getirmen mümkün. Kişisel isteklerinde diretmeden, sevdiklerinin de söylemlerine kulak vermeli, tek taraflı düşünmemelisin. Öte yandan yaşamında seni mutlu eden konularla ilgilenebilir, eski bir dostuna ilgi duymaya başlayabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; sabah saatlerini evinde birikmiş işleri tamamlamak için kullanabilir, dostlarını ağırlayabilirsin. Aile içi ve yakınlarınla iletişim trafiğin artabilir; tartışmalar yaşanabilir. Yine de söz ve tavırlarına, iletişim şekline dikkat etmeli, gerekiyorsa özür dilemeyi de bilmelisin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; kimi zaman endişeli, kimi zaman girişimci olduğun bir haftanın ardından, gününü dinlenmeye ve sağlığına ayırabilirsin. Sürpriz haberler duyabileceğin bir gündesin. Yakınlarına karşı uzlaşmayan bir tavır sergilemen mümkün. Bencil olmaktan kaçınmalı, objektif olmaya bakmalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; sabah saatlerinde titizliğin ve detaycılığın üzerinde olabilir. Fazla eleştirisel olabilir, sözlerinle tepki yaratabilirsin. Kardeşlerin ya da yakın çevren ile yaşayabileceğin çatışmalar zaman zaman özgüveni sorgulatıp, yetersizlik hissi yaratabilir. Kendine de karşındakilerine de adil olmaya çalışmalısın. Borç vermek ve borç almak için uygun bir dönem değil.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde eski konu ve mevzular, takıntı yaptığın kişiler zihnini kurcalayıp yorabilir. Seni yoran ilişkilere ya da sana faydası olmayan iş birliklerine veda etmek isteyebilirsin. Öğleden sonra kasvetli enerjini dağıtarak, kariyerinde yapabileceklerine odaklanabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün geri giden Merkür’ün senin burcuna geçmesiyle, bir takım iletişim sorunlarına açık olabilir, alacağın kararların üzerinden tekrar geçmek zorunda kalabilirsin. Ummadığın insanlarla duygusal gerilim yaşayabilir, tutkulu ve sahiplenici olabilirsin. Hafta sonunu huzur ve dengeli geçirebilmen için, ruhunu dinlendiren ortamlar seçmelisin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; partnerini daha çok kontrol altında tutmak isteyebilir, sevdiğinin beklentilerini bilinçli ya da bilinçsiz olarak görmezden gelebilirsin. Kırgınlık yaşamamak adına empati kurman ve tavırlarına özen göstermen yerinde olur. Hataları görmek ve ders almak gerekebilir. Akşamüzeri sosyal yaşamın hareketlenebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; gün içerisinde uzaklarda bulunan arkadaşınla iletişim kurabilir, önemli bir konunun geçmişi hakkında bilgi alabilirsin. Başkalarına karşı içinde biriktirdiğin endişe ve korkuları aktarmakta çekinmeyebilir, değer verdiğin kişilerden tavsiyeler alabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; hedeflerinle ilgili yeni planlar oluşturabileceğin bir gündesin. İş birliği içinde olduğun insanlardan ya da eşinin akrabalarından sürpriz gelirler edinmen mümkün. Merak ettiğin konuları irdelerken, şaşırtıcı gelişmelerle karşılaşabilirsin. Her şekilde sakinliğini korumaya çalışmalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; şu sıralar seni zorlayan ekonomik konular için çözüm üretmen gerekebilir. Sürpriz bir ödeme, yeni bir kazanç veya ufak bir ameliyat söz konusu olabilir. Eski bir dostun ya da akrabandan içinde bulunduğun koşullarla ilgili destek alabileceğin bir gündesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.