1 Ağustos Burç Yorumları

Sabah saatlerinde yeni bir işe başlamak yerine mevcut işlerimize odaklanarak geçirmemizde yarar var. Bu saatlerde araştırmalarımızı derinleştirebilir, eksiklerimizi tamamlayabiliriz. Öğleden sonra kendimizi daha enerjik hissedecek, daha iyimser ve neşeli bir ruh haline bürüneceğiz. Sosyalleşmek, açık havada vakit geçirmek isteyebilir, yurt dışı ile ilgili işlerle ilgilenebiliriz. İlerleyen saatlerde iletişim sorunlarına karşı dikkatli olmalıyız. Gereksiz konulara ya da detaylara odaklanarak uzlaşmaz davranmaktan kaçınmalıyız. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; günün ilk saatlerini finansal alanda halletmen gereken işlerinle geçirebilirsin. Öğleye doğru daha hareketli ve dinamik olacağın bir ruh haline bürünebilirsin. Yurt dışı ve hukuksal işler, yolculuklar veya eğitsel konular gündeminde daha fazla yer alabilir.

Sevgili Boğa; parasal işlerde riskli girişimlere açık olduğun bu günlerde dikkatli olmalısın. Ayağını yorganına göre uzatamadığından başkalarından destek almak durumunda kalabilirsin. Yurt dışı, eğitim veya hukuksal bir gelişme seni duygusal olarak etkileyebilir. İlişkilerinde paylaşıma açık hale gelmen senin faydana olacaktır.

Sevgili İkizler; karşıt burcunda ilerleyen Ay ile özgürce hareket edemeyebilir, başkalarının koşullarına bağlı ilerlemek durumunda kalabilirsin. Ufkunu açan ve sana vizyon sağlayan kişilerle bir araya gelme fırsatın olabilir. Ortaklaşa bir iş için anlaşma ve iş birliği yapabilirsin.

Sevgili Yengeç; bugünlerde beden formun ve alışkanlıklarınla ilgili bazı değerlendirmelerde hatta girişimlerde bulunabilirsin. Daha sağlıklı yaşamak için tedaviye veya spora başlayabilir, belli bir disiplinde olmak isteyebilirsin. Ayrıca gün içinde sorumluluklarını arttıracak yeni görevlerde yer alabilirsin.

Sevgili Aslan; sabah saatleri gerek parasal gerekse ailevi sorumluluklarla geçse de günün ilerleyen saatlerinde kendine zaman ayırabileceksin. Keyif aldığın hobiler, sevdiğin kişiyle geçireceğin hoş zamanlar seni aktif ve hareketli kılabilir. Finansal işlerde veya yatırımlarda risk almaya meyillisin.

Sevgili Başak; bugünlerde evinde, ailen veya yakınlarınla daha fazla zaman geçirebilirsin. Ayrıca gizli tuttuğun bir kararını ailene açıklayabilir, onlarla fikir alışverişlerinde bulunabilirsin. Bazı bitiş ve başlangıçlar içinde olduğun şu süreçte kontrol dışı gelişmeler kimi zaman seni yorabilir.

Sevgili Terazi; günün ilk saatlerini mali işlerini yoluna koymakla geçirebilirsin. Üzerinde parasal olarak fikir birliğine vardığınız bir konu veya girişimi, imzalayacağın bir kontratla resmileştirebilirsin. Ayrıca yakın çevren veya kardeşlerinle iletişim trafiğin de artabilir. Belki bir yolculuk kararı da alabilirsin.

Sevgili Akrep; başlattığın girişimin artık maddi tarafıyla ilgilenebilirsin. Bu girişim ilerideki iş hayatını ve sosyal konumunu etkileyeceğinden bu konuya dair tüm bilgi, beceri ve yeteneğini de ortaya çıkarabilmek için çaba gösterebilirsin. Gün içinde alacak borç hesaplarını da düzenleyebilirsin.

Sevgili Yay; sabah saatlerinde içinde bulunduğun koşulları tam anlamıyla yönlendiremesen de öğleye doğru burcuna ilerleyen Ay ile bu imkana kavuşabilirsin. Artık daha rahatlayacak ve kendini istediğin gibi ifade edebileceksin. Yurt dışı, yolculuklar ve hukuksal işlerin akıcılık kazanabilir.

Sevgili Oğlak; bugün olaylar senin kontrolün dışına çıkabileceği gibi bazı kadersel gelişmelerle de karşılaşman mümkün. Cesaret edemediğin korkularınla da yüzleşme imkânı bulabilirsin. Diğer bir yandan da iç dünyana çekilebilir, sorgulayıcı bir bakış ısı kazanabilir ya da planladığın girişimlerin ön hazırlıklarını yapabilirsin.

Sevgili Kova; yoğun geçen günlerin ardından rahatlayacağın bir sürece girmektesin. Yine aktif olacaksın ancak bu kez tek başına değilsin. Gruplardan ve konusunda uzman kişilerden destek alabileceksin. Ayrıca arkadaşlarına veya bağlı olduğun derneğin işlerine vakit ayırabilirsin.

Sevgili Balık; ön hazırlığını ve çalışmasını tamamladığın işleri veya projeni artık açıklayabilir, sahnedeki yerini alabilirsin. Yolculuklar, eğitsel işler, medya veya hukuksal alanlarda sorumluluk alman gerekebilir. Ayrıca bugün ailevi bir mesele seni meşgul edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.