1 Ağustos 2018 Burç Yorumları

Belirsizliklerin ve ucu açık durumların yaşanabileceği bir gündeyiz. Ruh halimiz fazlasıyla dalgalanmalara açık. Yeni girişimler yerine tamamlanması ve nihayete erdirilmesi gereken işlerle uğraşarak bu süreci verimli kılabiliriz.

Sevgili Koç; ruh halindeki dalgalanma, motive olman gereken işleri yapmanı engelleyebilir. Sabah saatlerinde yeni bir işe başlamaktansa elindeki işleri toparlaman daha uygun olacaktır. Gün içerisinde bazı engellere maruz kalsan da rehavetten sıyrılarak atak yapabilirsin. Romantik konularda şanslı günlerdesin.

Sevgili Boğa; sosyal gruplardan uzaklaşarak, kimseye hesap vermek istemeyeceğin bir gündesin. Bazı konularda dış etkenlerin etkisinde kalmamak için yalnız kalman daha iyi olabilir. Sakin ve diplomatik davranmanın avantajlarını hem aşk hayatında hem kariyerinde uzun vadeli olarak deneyimleyebilir, yeni fırsatlar yakalayabilirsin.

Sevgili İkizler; öğle saatlerinde artan enerjin seni ani kararlar almaya zorlayabilir. Yeni bir başlangıç için çok hevesli olmamakta fayda var. Günden güne artan farkındalığın yeni yeteneklerini keşfetmene yardımcı olabilir. Bu süreçte eskinin izlerinden kurtulmalı, yaptığın hataların birer deneyim olduklarını kabul etmelisin.

Sevgili Yengeç; bugün, toplumsal olaylara karşı oldukça hassas ve bir o kadar da tepkisel olman mümkün. İş birliği içinde olduğun insanlar, maddi konularda daha fazla tutumlu olman için seni uyarabilir. Üzerinde hissedebileceğin baskıyı, çocuklarla zaman geçirip, onların dünyasına girerek azaltabilirsin.

Sevgili Aslan; bu aralar biraz egolu ve inatçı olabilir, karşındakilerinin söylemlerini dikkate almama kararı verebilirsin. Bu kararını sorunlu ilişkilerine tepki olarak bir eylem haline dönüştürmen mümkün. Çalışma saatlerinin uzaması gün sonunda yaptığın programların aksamasına neden olabilir, bu nedenle elini çabuk tutman gerekebilir.

Sevgili Başak; kronik bazı sağlık sorunları tekrar gündemine gelirken, ilişkilerinden kaynaklı yaşayabileceğin krizler de sağlığını olumsuz etkileyebilir. Bu aralar zihnini plan ve projelerinle doldurabilir, yaşamını şekillendirmek için farklı deneyimlere ihtiyaç duyabilirsin. Hayatında farklılık yaratmak sana iyi gelecektir.

Sevgili Terazi; ilişkilerinde sürekli dengeyi korumaya çalışırken, iç huzurunun günden güne azaldığını hissedebilirsin. Aşk hayatında beklenmedik gelişmeler olmasına rağmen, sen hâlâ arzu ettiğin ilişkiyi bulamamış olabilirsin. Şu aralar fazla titiz ve detaycı olman, çok seçici davranmana neden olabilir. Biraz da iç sesini dinlemende yarar var.

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde oldukça tutkulu ve derin duygular içinde olabilir, yeni bir ilişkiye başlamak arzusu ile dolabilirsin. Yapılması gereken işlere odaklandığın öğle saatlerinde kişisel kararlar almaya eğilimli olabilir, haklılığını kanıtlamak amacıyla fevri çıkışlar yapabilirsin. Daha esnek ve anlayışlı olmaya çalışmalısın.

Sevgili Yay; Aceleci davranışlarının kaza ve sakarlıklara zemin hazırlamaması için daha sakin olmaya çalışman gereken bir gündesin. Aynı zamanda görüş ve eylemlerin için yakın çevrenle ve partnerinle fikir uyuşmazlığı içinde olman da mümkün. Sorun ve anlaşmazlıkları sürdürmek yerine alternatif fikirlere ve çözüm üretmeye bakmalısın.

Sevgili Oğlak; bir yandan para kazanmak için çok çalışabilir, diğer yandan ev ve ailen için kazançlarını tüketebilirsin. Kaynaklarının kıymetini bilmen ve tutumlu olman gereken bir süreçtesin. Bugün peşin hükümlü olmaktan ve sevdiklerini yargılamaktan uzak durmanın ne kadar kazançlı olduğunu kısa sürede görebilirsin.

Sevgili Kova; geçtiğimiz Mayıs ayının ortalarında yaşadığın olayları ve sana sıkıntı yaşatan konuları hatırlaman, şu aralar yaşamına ışık tutabilir. Artık bazı konuları kapatman ya da geçmişin izlerini tamamen silmen sana kendini daha iyi hissettirecek. Seyahat etmek, yer değiştirmek ve yakınlarınla iç içe olmak bu günlerde öne çıkan konular olabilir.

Sevgili Balık; gözü kara ve öngörülmesi zor olan eylemler içinde olman, maddi ve manevi zararlar yaşamana neden olabilir. Elindeki işleri kısa sürede bitirmek istesen de yaşayabileceğin teknolojik sorunlar seni yapmış olduğun çalışmaları tekrarlamak zorunda bırakabilir. Hedeflerinle ilgili proje ve planlama yapmak için uygun bir gündesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir