09 Nisan Burç Yorumları

Gün içerisinde sert tepkiler vermekten kaçınmalı, öfkemizi kontrol altında tutmalıyız. Otorite konumundaki insanlarla çatışma içine girmek yararımıza olmayabilir. Yaşayacağımız olaylar kendimizi baskı altında hissetmemize neden olabilir, özellikle ilişkilerimiz ve hedeflerimiz zorunlu bir dönüşüm süreci içine girebiliriz. Öğleden saatlerinden itibaren uzlaşma ve denge bulma ihtiyacımız artabilir, iş birlikleri ve ortaklıklar önem kazanabilir. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; sabah saatleri duygusal inişlere çıkışlara açık görünüyor. İlişkilerine senin tutumundan veya kontrolün dışında gelişmelerden dolayı gerilim hakim olabilir. Ancak bir tarafıyla da seni iyiden iyiye ruhsallaştıran durumlar söz konusu. Akşamüstünden sonra ise uyum ve denge kurma ihtiyacın artabilir; koşulları düzeltmek için girişimlerin olabilir.Sevgili Boğa; günün ilk bölümünde yakın beraberliğin veya bulunduğun sosyal ortam içindekilerle ilişkilerin problemli durumlara açık. Duygusal veya finansal konuların getirdiği sorunlardan dolayı etrafındakilere mesafeli davranabilirsin. İlerleyen saatlerde farklı bir ruh haline bürünebilir; sorumluluklarınla meşgul olabilirsin.

Sevgili İkizler; karşındakilerin seni gerçekçi düşünmeye ve ciddi davranmaya iten tavırları duygusal ve finansal olarak etkileyebilir. Hislerini ve beklentilerini sorgulayabilirsin. Ailen ve işinle de ilgili seni zorlayan durumlar yaşayabilirsin. Günün ikinci yarısında değişen dinamiklerle rahatlaman söz konusu.

Sevgili Yengeç; mantık ve duygu arasında kalabilirsin. Alacağın kararlarda geçmişin etkisi olabilir. Yakın çevren, kardeş ve arkadaşlarınla aranda da bazı sorunlar yaşanabilir.  Günün ilk bölümü yorucu koşullarda geçerken sonraki saatlerde daha dengeli olabilirsin. Ailen veya sevdiklerinle vakit geçirmek iyi gelebilir.

Sevgili Aslan; gerek finansal gerekse de duygusal paylaşımların bugün sana sıkıntı verebilir. Zorlayıcı koşullar ve seni yönsüz kılan durumlar ne hislerini anlamana ne de karar almana imkan vermeyebilir. Günün ikinci yarısı nispeten daha rahat geçebilir. İş birlikçi ve uzlaşıcı bakış açısı gelişmeleri objektif değerlendirme sağlayabilir.

Sevgili Başak; her zaman gösterdiğin mantıklı tepkileri vermen mümkün olmayabilir. Sabah saatlerinde duygusal iniş çıkışlara ve ilişki ve iş birliklerinde fedakarlığa açıksın. Ailevi bir durum, gerçekçi hareket etmeni gerektirebilir. Günün ikinci yarısından sonra finansal işler daha fazla öne çıkacaktır.

Sevgili Terazi, gerek ilişkiler gerekse de parasal konularla ilgili aklını kurcalayan durumlar sabah saatlerinde neşenin kaçmasına neden olabilir. Bilinçaltının derinliklerine inerek geçmişi, yaşadıklarını ve isteklerini sorgulayabilirsin. Akşamüstü saatlerinden itibaren burcuna geçen Ay ile birlikte kendini daha rahat ifade etme olanağın olabilir.

Sevgili Akrep; aşk hayatında ve sosyal ilişkilerinde seni tatmin etmeyen durumlar var. Bir yanın duygularının bir yanın da mantığının etkisinde olabilir. Kendi değerinin farkında olarak hareket etmek seni bu ikilemlerden uzak tutacaktır. Günün ikinci yarısında iç dünyana dönebilir veya dinlenmeye vakit ayırabilirsin.

Sevgili Yay; ailen, sevdiklerin veya sorumluluk duyduğun işlerden dolayı sabah saatlerinde istediğin gibi hareket edemeyebilirsin. Ayrıca geleceğinle ilgili karar almanı gerektiren durumları değerlendirirken mantığın ve duyguların arasında kalabilirsin. Günün ikinci yarısı yüklerinden biraz olsun sıyrılıp sosyal yaşama katılabilirsin.

Sevgili Oğlak; zihnin günün ilk bölümünde biraz karışık olabilir. Arka planda seni zorlayan durumlar veya otorite konumundaki kişi veya kurumlardan kaynaklı seni kısıtlayan koşullar ilerleyeceğin yönü belirsiz kılabilir. Akşamüstü değişen koşullarla birlikte iş birliği, ortaklık ve ilişkilerin daha fazla öne çıkacağı gelişmeler gündemini meşgul edebilir.

Sevgili Kova; gruplardan, derneklerden veya içinde bulunduğun sosyal ortamdan kaynaklı seni kısıtlayan koşullara açıksın. Beceri ve yeteneklerini istediğin şekilde gösteremeyeceğin gibi finansal alanda da yaşamakta oldukların seni yıpratabilir. Günün ikinci yarısında ise bu sıkıntılarından sıyrılabileceğin koşullar var.

Sevgili Balık; duygularının etkisiyle hareket etmek senin için olağan bir durumken başkaları seni anlamakta zorlanabilir. Karşındakilerin eleştirilerine maruz kalmandan dolayı ortaklık ve ilişkilerini daha gerçekçi değerlendirmeye tabi tutabilirsin. Günün ikinci yarısında finansal işlerinin daha fazla öne çıkacağı durumlar söz konusu olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.