09 Mayıs Burç Yorumları

Güne aklımızdaki sıra dışı fikirleri hayata geçirmek için adımlar atarak başlayabiliriz. Sezgilerimizin oldukça güçlü olduğu bir gün, her konuda hislerimizi dinleyerek harekete geçebiliriz. Önümüzdeki birkaç gün girişimlerimizi sağlamlaştırmak, hedeflerimizi netleştirmek için oldukça uygun. Bu süreçte daha kararlı davranabilir, güçlü kişilerin de desteğini alarak planlarımızı hayata geçirebiliriz. Özellikle parasal konularda oldukça akılcı davranabilecek ve verimli hamleler yapabileceğiz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; duygusal gerilim veya finansal işlerin getirdiği baskı sabah saatlerinde huzursuzluğa neden olabilir. Düşünceler birbiri ardına zihnini meşgul kılarken bazı farkındalıklar da yaratabilir. Artık bazı şeylere netlik kazandırmak isteyebilirsin. Bugün ağzından çıkanlara karşı da dikkatli olman gerekmekte.

Sevgili Boğa; karşıt burcundaki Ay iş birliği ve ikili ilişkilerin hem duygusal hem de maddi yönünün öne çıkacağını göstermekte. Kendinle, beraberliğinle veya başlattığın girişimlerle ilgili yüzleşmelerin olabilir. Bilinçaltının derinliklerinde çözemediğin konular biraz olsun şekillenmeye başlayabilir.

Sevgili İkizler; iş ve sorumlulukların öne çıkacağı, önem kazanacağı bir süreçten geçmektesin. Ayrıca sağlığın, yardım ve hizmet edeceğin konular da gündeminde. Gruplar içinde yer aldığın çalışma ve faaliyetleri de verdiğin emekler sonucunda belli bir noktaya taşıyabilirsin. Arkadaşlıkların bazı konularda farkındalık kazanmana neden olabilir.

Sevgili Yengeç; bir süredir aile yaşantın, özel veya sosyal hayatında bir şeyleri yenilemek için verdiğin mücadelenin sonuna gelmektesin. Değerlendirmesini yaptığın bu konuları farklı boyutta ortaya çıkarman mümkün. Aynı zamanda yaratıcılık gerektiren işler ve aşk hayatınla ilgili de gelişmeler olabilir. Duygularını yoğun yaşaman ve göstermen mümkün.

Sevgili Aslan; eve, aileye veya gayrimenkule dair konularda bitiş ve başlangıçlar içindesin. Ruhunun derinliklerine inerek duygularını sorgulayabilir; elde edebileceklerinin ve paylaşımlarının seni derece tatmin ettiğiyle ilgili bazı yargılara varabilirsin. Yurt dışı, eğitim, medya ve hukuki işlerde ise ufkunu açan durumlar olabilir.

Sevgili Başak; geçtiğimiz günlerde finansal alanda kurduğun iş birliklerini artık sözleşmeye dökme ihtimalin var. Bir yandan da beceri ve yeteneklerini sözel ve zihinsel alanda kullanmanı sağlayacak gelişmeler içindesin. Seni ufak çaplı krize sürükleyen durumlara yaşananlar ve değerlendirmelerin sonucunda bir çözüm üretebilirsin.

Sevgili Terazi; birkaç gün önce başlattığın girişimlerin finansal boyutu gündeminde önem kazanabilir. Eşinden, iş birliği içinde olduğun kişilerden alacağın vaatler ve öneriler doğrultusunda hareket edebilir; yeni finansal düzenini oluşturabilirsin. Yeteneklerini ise kendi değerini ortaya çıkarabilmek için tam kapasite kullanma şansın var.

Sevgili Akrep; burcuna geçen Ay ile ilişki, ortaklık ve iş birliklerinde karar alma eğilimindesin. Bundan iki hafta kadar önce başlayan gelişmeler artık bir noktaya varabilir. Ayrıca zihnini kurcalayan bir konu, bir sağlık durumu veya üzerinde fazlasıyla çalıştığın bir projeyle alakalı da sende farkındalık yaratacak gelişmeler ortaya çıkabilir.

Sevgili Yay; iç dünyanın derinliklerine çekilebilir; kendinle ve duygularınla baş başa kalmak isteyebilirsin. Finansal ve duygusal alanda huzurunu kaçıran konulara çözüm yolu bulmak arayışında olabilirsin. Ayrıca aklında olan düşünceleri uygulamaya koymadan önceki hazırlıklara da zaman ayırabilirsin.

Sevgili Oğlak; grup çalışmaları, ekip işlerinin maddi tarafı gündeminde olabilir. Derin araştırmalarda bulunacağın, plan ve programlama yapacağın konularla da meşgul olabilirsin. Arkadaşlarınla duygusal paylaşımlarının artacağı enerjilerde olman, ilişkilerini derinleştirebilir. Eve, aileye dair bir konuda son kararı alabilirsin.

Sevgili Kova; sorumluluklarını yerine getirebilmek için planlı ve stratejik hareket etmen gerekebilir. Finansal işlerin daha fazla seni meşgul edeceği projeler gün içinde çalışma konun olabilir. Yakın çevre, kardeş ve arkadaşlarınla aranda geçen diyalogların sen de bazı farkındalıkları yaratma ihtimali var.

Sevgili Balık; derin irdeleme ve sorgulamalardan sonra yaşadığın olaylara karşı bakış açını değiştirmen mümkün. Yurt dışı, eğitim, hukuk veya medyaya dair işlerini ilerletirken bazı stratejiler izlemen gerekebilir. Finansal konularda ise sürüncemede olan konular farklı boyut kazanabilir. İş birliklerinde yenilenmelere açıksın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.