08 Mayıs Burç Yorumları

Sabah saatlerinden itibaren hareketli bir gün bizi bekliyor. Beklentilerimiz yükselebilir, abartılı tepkiler verebiliriz. Genel olarak iyimser bir bakış açısına sahip olacağız. Özellikle otorite konumundaki kişilerle sorun yaşamaktan kaçınmak için duygu ve düşüncelerimizi saklamak durumunda kalabiliriz. Akşam saatlerine kadar üzerimizde baskı hissedebiliriz. Bu süreçte görüşmelerimizden sonuç almakta zorlanabiliriz. Ancak akşam kendimizi daha rahat ifade edebilecek ve sıra dışı fikirler üretebileceğiz. Sorunlara yaratıcı çözümler getirmemiz mümkün. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; sabah saatlerinde karşındakilerin neşesi sana da geçebilir, kendini çok enerjik ve iyimser hissedebilirsin. Fakat ilerleyen saatlerde bireysel kararlar alman ve söylemlerin ilişkilerde gerilime neden olabilir. Olaylara abartılı tepkiler verebilir, kendini baskı altında hissedebilirsin.

Sevgili Boğa; çalışma ortamında çok fazla iş yüklenebilir, yaptığın işlerde başarı gösterebilirsin. Akrabalarınla ilişkilerinde olumlu gelişmeler yaşanabilir, sağlıkla ilgili iyi haberler alabilirsin. Fakat beraber çalıştığın kişilerle fikir ayrılıklarına düşmen rekabeti artırabilir, uzlaşamayabilirsin.

Sevgili İkizler; romantik ilişkilerde beklentilerinin karşılanması mutluluk getirebilir, güne neşeli başlayabilirsin. Bir anda yaşanan gelişmeler görüş farklılıklarını açığa çıkarabilir. Finansal konularda üstünde baskı hissedebilir ve mutluluğunun engellendiğini düşünebilirsin.

Sevgili Yengeç; güne olumlu gelişmelerle başlayabilir, beklentilerini abartabilirsin. Fakat iş ve sosyal yaşamında gelişen ani olaylar bir anda dengenin bozulmasına ve aşırı tepkiler vermene neden olabilir.  Üstündeki baskıyı azaltmak için rekabetten vazgeçebilirsin.

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde alacağın haberler keyfini yerine getirebilir. Beklediğin bir anlaşma olumlu sonuçlanabilir ya da bir teklif alabilirsin. Ancak sonrasında olaylar hızla gelişebilir ve aldığın kararları tekrar düşünmek hatta vazgeçmek zorunda kalabilirsin.

Sevgili Başak; bugün para harcarken dikkatli olmalısın. Kendin ve sevdiklerin için cömert davranman, sonrasında bütçenin bozulmasına yol açabilir. Finansal açıdan yaşanan değişiklikler bir taraftan kazançlarının artmasını sağlarken bir taraftan da borçlanmana neden olabilir.

Sevgili Terazi; birçok programı bir arada yapabilir, hayatından ve ilişkilerinden büyük beklentiler içine girebilirsin. Fiziksel görünümünle ilgilenebilir, alış verişe çıkabilirsin. Fakat karşındakilerin bir anda değişen söylemleri ya da tavırları kararsız kalmana ve şüpheye düşmene neden olabilir.

Sevgili Akrep; uzun vadede başarılı iş birliklerine dönüşebilecek anlaşmalar yapabilir, topladığın bilgileri kendi lehine kullanabilirsin. Bugün duygularını açığa çıkarmakta zorlanabilir, çalışma arkadaşlarınla aranızda fikir ayrılıkları ve rekabetten kaynaklı çatışmalar yaşayabilirsin.

Sevgili Yay; dostlarınla keyifli programlar yapabilir, uzun süredir gösterdiğin çabanın maddi manevi karşılığını alabilirsin. Romantik ilişkilerde beklentilerinin karşılanmaması gerilime yol açabilir. Belki de kendini doğru ifade edemeyebilirsin. Fakat danıştığın kişiler sana doğru fikirler verecektir.

Sevgili Oğlak; iş ve sosyal hayatında alacağın teklifler keyfini yerine getirebilir, üstlerinin seni takdir ettiğini görebilirsin. Akşama doğru gerginlik yaşamaya başlayabilir, fikir çatışmalarına girebilir, rekabet gerektiren ortamlarda bulunabilirsin. Kendine fazla yüklenmemelisin.

Sevgili Kova; bugün alacağın haberler keyfini yerine getirebilir, büyük düşünerek planlar yapabilir, yurt dışı seyahatlerine çıkabilirsin. Fakat ani değişiklikler bu hevesin sönmesine neden olabilir, aklına gelen başka fikirler planlarını değiştirmeni sağlayabilir.

Sevgili Balık; hem duygusal hem de maddi paylaşımlarda bulunabileceğin, kredi, komisyon, prim başvurularından olumlu sonuç alabileceğin bir gündesin. Fakat dikkatli olmalısın gelen ödemeler bir anda harcanabilir, hatta yaptığın hesaplar boşa çıkabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.