07 Nisan Burç Yorumları

Bugün olaylara daha gerçekçi gözlerle bakabilir, ayakları yere basan kararlar verebiliriz. Yakın geçmişte sorun yaşadığımız konuları çözmeyi. iş birliklerimizi sağlamlaştırmayı isteyeceğiz. Anlaşmalar için olumlu bir gün, ısrarcı tavrımızı geride bırakırsak çevremizdekilerle doğru bir iletişim kurabiliriz. Beklenmedik gelişmelere hazırlıklı olmalıyız. Beklentilerimizi yükseltmek ya da abartılı tavırlar sergilemek bizi olumsuz etkileyebilir. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; planlı programlı ilerleyecek, üretkenliği ve verimliliği önemseyeceksin. Her ne olursa olsun sorumluluklarını yerine getirmekten vazgeçmeyeceksin. Ancak bu koşulların özgürlüğünü kısıtladığını düşünebilirsin. Beklentilerini yüksek tutabilir; ilişki ve iş birliklerinden yana şansın gülebilir.Sevgili Boğa; bugün düşüncelerini büyük tutabilirsin. Beklentilerin yüksek olabileceği gibi sağlıkla ilgili konularda veya çalışma temponda aşırılıkların olabilir. Aşkta, yaratıcı işlerde ve yatırımlarınla ilgili alanda şanslısın. Gelecek vaat eden kararlar alabilirsin. Ayrıca, söylemlerin çevrende etki yaratabilir.

Sevgili İkizler; gerek yakın gerekse de sosyal ilişkilerinden beklentilerin yüksek olabilir. Gruplar içinde aktifliğin günlük temponun da yoğun geçmesine neden olabilir.  Ailen, evin, yerleşimin veya yatırımlarınla alakalı konularda bilinçaltını kurcalayan durumları çözüme ulaştırmak için harekete geçebilirsin.

Sevgili Yengeç; pratik, planlı ve programlı ilerleyebileceğin koşullar var. Üzerinde çalıştığın proje ve işlerle zihnin meşgul olabilir. Bir çok görüşme yapabilir; fikir alış verişlerinde bulunabilirsin. İş ve sosyal yaşantının yanı sıra özel hayatına da yenilikler getirecek gelişmeler içindesin. Beklentilerini yükseltebilirsin.

Sevgili Aslan; finansal konularda gerçekçi olacak ve planlarını, düzenlemelerini doğru verilerden yola çıkarak yapmak isteyeceksin. Bir anlaşmadan kazanç sağlayabileceğin gibi yeteneklerini, becerilerini ve işlerini yürütmek için verime ulaşabilirsin. Yurt dışı, eğitim ve medyaya dair işlerde beklentilerini yükseltecek gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili Başak; burcunda ilerleyen Ay ile aklında olan işleri daha rahat ilerletebilirsin. Hem düşüncelerini hem de duygularını ilgilendiğin alanlara odaklaman kolay olabilir. Kazanç ve harcama dengende iniş çıkışlara açıksın. Yeni iş birlikleri ve ortaklıklara sıcak bakabilirsin.

Sevgili Terazi; iç dünyana çekilmek isteyeceğinden bazı korku ve endişelerinle yüzleşmen mümkün. Bazı şeyleri oluruna bırakman gerekebilir. Parasal olarak kendini güvende hissetmeyebilirsin. Bu yüzden başkalarının kaynaklarından yararlanmak için uygun koşulları oluşturman lehine olacaktır. İlişki ve iş birliklerinde karşına birçok fırsat çıkabilir.

Sevgili Akrep; yapacağın görüşmeler gelecek hedeflerini etkileyecek nitelikte olabilir. Gruplar içinde kendini gösterebilir; karşındakilerle dengeleri koruyarak iş birliklerini geliştirebilirsin. İkili ilişkilerinde yeni tanışmalar gündeminde olabilir. Ayrıca perde arkası gelişmeler de dikkat çekici olabilir.

Sevgili Yay; pratik ve kararlı ilerlemen mümkün. Üzerinde çalıştığın bir proje, sağlığınla alakalı bir durum, diyet veya bir egzersiz programıyla ilgili karar alabilirsin. Atacağın adımları uzun vadeli kılmak için emek vermekten kaçınmayabilirsin. Gerek özel gerekse de sosyal ilişkilerini yoğunlaştıracak gelişmeler var.

Sevgili Oğlak; yurt dışı, yolculuk, eğitim veya hukuki işlerinde verimli çalışmaların olabilir. Planlı programlı ilerleyerek, adımlarını sağlam atarak gelecekte sana faydalı olacak oluşumların temelini atabilirsin. Ayrıca bugünlerde ruhunun derinliklerine inerek seni kısıtlayan davranışlarını görebilir ve blokajları aşmak için istek duyabilirsin.

Sevgili Kova; iç dünyandaki kalıpların veya sabit düşünceler aslında huzursuzluk kaynağın olabilir. Değişime açık olmak seni rahatlatacak ve yeni bir vizyon edinmene olanak sağlayacaktır. Ayrıca bugün aile kaynaklarından faydalanabileceğin fırsatlarla karşılaşabileceğin gibi vergi, sigorta gibi ödemeler de çıkabilir.

Sevgili Balık; karşıt burcunda ilerleyen Ay ilişki ve iş bağlantılarını olumlu kılacak gelişmeler getirebilir. Fikirlerin ve etkili söylemlerinle aranızdaki iletişimi güçlendirebilirsin. İş birliğine dair yeni adımlar atabilirsin. Elde edeceğin gelirlerde ise beklentilerini yüksek tutmamalı; ortak kazanımı ön planda tutmaya çalışmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.