07 Mayıs Burç Yorumları

Bugün ilişkilerimiz ve iş birliklerimiz ile ilgili gelişmeler gündemimizde olabilir. Ne olursa olsun çevremizdekilerle uzlaşmak ve huzurlu olmak isteyeceğiz. Ancak öğle saatlerine kadar bunu başarmak biraz zor olabilir, kendimizi keyifsiz hissedebiliriz. Öğleden sonra daha rahat ve daha dengeli olabiliriz. Akşam hareketli saatler bizi bekliyor, çevremizdeki insanlarla daha rahat iletişim kurabilir, birlikte keyifli saatler geçirebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; karşıt burcunda ilerleyen Ay ilişki ve iş birliklerine vurgu yapan gelişmeler getirebilir. Geceyi gergin enerjiler altında geçirmiş olman güne keyifsiz başlamana yol açabilir. Ancak ilerleyen saatlerde neşen yerine gelebilir. Sevdiklerinle iletişime geçebilir, birlikte program yapabilir; eğlenceli vakit geçirebilirsin.

Sevgili Boğa; yakın ve sosyal ilişkilerinde sorun yaşamaya açıksın. Gün içinde aileye, eve ait konuların yanı sıra beden güzelliğin veya sağlığınla alakalı gelişmeler de seni meşgul edebilir. Günün ikinci yarısında bir iş konusu veya paraya dair bir durum iş birliği gerektirebilir.

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde aşk ilişkinde veya arkadaşlarınla aranızda stres yaratan durumlar söz konusu olabilir. İlerleyen zamanlarda çabalarınla ve kuracağın iletişimle sorunların üstesinden gelmen mümkün gibi görünüyor. Ayrıca akşamüstü beceri ve yeteneklerini daha rahat ortaya koyabileceksin.

Sevgili Yengeç; bugünlerde ailen, evin, yerleşimin ve gayrimenkulünle ilgili durumlar gündemde olacaktır. Bitiş ve başlangıçlar yaşanabilir. Hatta sabah saatlerinde uyum ve dengeleri bozan gelişmeler sonrasında bu karar alma sürecin hız kazanabilir.  Arka planda seni yoran konulara ve gizli düşmanlıklara karşı temkini elden bırakmamanda yarar var.

Sevgili Aslan; yakın çevren, kardeşlerinle ilişkilerinde yanlış anlamalar veya fikir ayrılıkları aranızı bozabilir. Üzerinde çalıştığın bir anlaşma, eğitim veya yolculuğa dair konuyla da alakalı sorunlar ortaya çıkabilir. Günün ikinci yarısında ise grup faaliyetleri veya arkadaşlıklar öne çıkabilir; onlarla plan program yapabilirsin.

Sevgili Başak; sabah saatlerinde doğal olarak sen de var olan yetenekleri uygulamaya koymakta zorlanabilirsin. Parasal olarak seni yoran ve rekabete iten durumlar gelişebilir. İş birliği geliştirmek; uyum ve dengeleri sağlamak için çaban gerekebilir. Günün ikinci yarısı eve, aileye veya gayrimenkule dair işlerle geçebilir.

Sevgili Terazi; burcunda ilerleyen Ay seni gözler önüne çıkaracaktır. İlişki ve iş birliklerinde ipleri elinde tutmak isteyecek; gerek söylemlerin gerekse de davranışlarınla çevrendekileri etkileyeceksin. Ancak sabah saatlerinde bu koşulları sağlamakta zorlanabilirsin. İlerleyen zamanlarda doğru hamlelerin ve iletişiminle gönülleri kazanabilirsin.

Sevgili Akrep; iç dünyana yönelebilir, ilişki ve iş birliklerini irdeleyebilirsin. Sevdiğin kişi veya parasal bir konu sabah saatlerinde sorun yaratabilir. Uyumu ve düzeni yakalayamayabilirsin. İlerleyen saatlerde ise koşulları toparlamak için çaba harcamana rağmen istediğin koşulu sağlayamayabilirsin. Akışta kalmaya bakmalısın.

Sevgili Yay; sevdiğin kişiyle ilgili sabah saatlerinde sorunlara açıksın. Ayrıca gruplar, içinde olduğun takım çalışmalarında da keyfini kaçıracak durumlarla karşılaşabilirsin. Ancak ilerleyen saatlerde karşındakilerin değişen tavır ve davranışları koşullara hareket getirebilir. Yapacağın fikir alış verişleri sayesinde koşullar değişebilir.

Sevgili Oğlak; özel ve sosyal ilişkilerinle gündemde olabilirsin. Günün ilk saatlerinde koşullar seni pek memnun etmediği gibi gerilim yaratacak şekilde de olabilir. Ailenle de aranda gerek iletişim gerekse de maddi bir konudan dolayı huzursuzluk yaşayabilirsin. Ayrıca bugün bedenini zorlayan hareketlerden kaçınmalısın.

Sevgili Kova; yurt dışı, eğitim, yolculuklar veya medyaya dair işler sabah saatlerinde sorun kaynağı olabilir. İlgili kişilerle iletişim ve iş birliği sağlamakta zorlanabilirsin. Ancak sonrasında açılan bilgi akışıyla koşulları düzeltme şansın var. Günün geri kalan kısmında ise keyiflerine ve sevdiğin kişiye vakit ayırma fırsatını yakalayabilirsin.

Sevgili Balık; parasal işlerin yanı sıra duygusal paylaşımlarında arzu ettiğin uyumlu koşulları sağlamakta zorlanabilirsin. Herkesin faydası için adil çözümler istemene karşın elverişli şartları sabah saatlerinde sağlayamayabilirsin. Günün ikinci yarısında evine, ailene ait durumlar gündeminde daha fazla yer alabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.