06 Nisan Burç Yorumları

Bugün isteklerimiz konusunda ısrarcı davranabilir, çevremizdeki insanlara yaptırım uygulamak isteyebiliriz. Bir yanımız risk almak isteyecek, diğer yanımız ise daha temkinli olmayı tercih edecek. Kendimizi ifade etmekte zorlanabilir, iş birliği gerektiren durumlarda sorunlar yaşayabiliriz. Yönetici konumundaki insanlarla çatışabiliriz. Beklentilerimizi çok yükseltmemek çatışmaların şiddetini azaltabilir. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; aşk hayatının hareketlenmesi, yaratıcılığının artması neşe ve coşkunun yanı sıra özgüvenin artmasını sağlayabilir. Günün ilk saatlerinde parasal konularda ve yatırımlarınla ilgili alanda bazı sıkılmalar yaşayabilirsin. Ayrıca bugün keyfi harcamalar yapman da söz konusu.Sevgili Boğa; eve, aileye, yerleşime ait konularda geçtiğimiz hafta gündemde olan konularla ilgili sana prestij kazandıracak gelişmeler var. Bitiş ve başlangıçlar içinde olduğun şu süreçte akışta kalarak ilerlemelisin. Gün ortasında bir yandan seni motive eden bir yandan da tutkulu ve ısrarcı olmaya iten durumlar olabilir. Öfkene hakim olmaya bakmalısın.

Sevgili İkizler; iletişimde başarılı olman hedeflerine varmanı kolaylaştıracaktır. Gruplar ve takım çalışmalarının yanı sıra arkadaşlıkların da bundan olumlu etkilenebilir. Ancak gün içinde bilinçaltını yoran finansal veya ısrarcı olduğun bir konuyla ilgili seni sert tartışmalara iten gelişmeler yaşanabilir. Söylemlerinle ikna etmek sana düşebilir.

Sevgili Yengeç; parasal işlerin yanı sıra yeteneklerini de konuşturacağın bir gün geçirebilirsin. Aile hayatın, iş veya sorumluluklarınla alakalı bir konu seni motive edebilir. Kendini ortaya koymaktan çekinmeyebilirsin. Ancak ilerleyen saatlerde gruplarla ilişkilerinde dikkatli olmalısın. Maddi manevi seni olumlu etkileyecek koşullar var.

Sevgili Aslan; burcunda ilerleyen Ay özgüvenli hareket etmene olanak sağlamakta. Yurt dışı, eğitim, medya, hukuk ve yolculuklarla alakalı işlerinde olumlu koşullar hedeflerine rahat ilerlemeni sağlayabilir. Ancak günün ilerleyen saatlerinde yoran zaman zaman da öfkelendiren gelişmeler yaşanabilir. İsteklerini zorla da olsa yerine getirtme şansın var.

Sevgili Başak; bugün arka planda bir güç olarak durmayı tercih edebilirsin. Ortaklı gelirler, vergi, nafaka, kira, kredi gibi finansal işlerden kaynaklı durumlar uğraştırıcı olabilir. Çözüme ulaştırabilmek ve kendini güvende hissedebilmek için çaban gerekebilir. Yurt dışı, eğitim, hukuk ve medya alanındaki gelişmeler beklediğin gibi ilerlemeyebilir.

Sevgili Terazi: ilişkini ve ortaklıklarını hedeflediğin düzleme taşıyabileceğin gelişmeler içindesin. Beklentilerinin yerine geliyor oluşu sana keyif ve gurur katabilir. Günün ilerleyen saatlerinde mali konularla ilgili gelişmeler daha fazla odak noktan olabilir. Beklentilerin kadar olmasa dahi belli bir mali destek alabileceğin koşulları oluşturabilirsin.

Sevgili Akrep; bugün de kendini ortaya koymaktan çekinmeyecek, yönetimi elde tutmak için ısrarcı olacaksın gibi görünüyor. Başlattığın girişimleri artık geliştirebilir hatta kendine has yöntemlerle ilerletme fırsatını yakalayabilirsin. Gün ortasında iş birliği ve ikili ilişkilerde seni yoran ve güç savaşına iten durumlar olabilir.

Sevgili Yay; yurt dışı, akademik çalışmalar, medya, hukuk veya yolculukları içeren konulardaki işlerin günün ilk saatlerinde akıcı ilerleyebilir. Aşk hayatını da renklendiren ve bakış açını etkileyen gelişmelere açıksın. Günün ilerleyen saatlerinde işe ve sorumluluklarına ait konularda seni yoran durumlar olabilir. Tüm gücünü bu alanlara yöneltebilirsin.

Sevgili Oğlak; finansal konularda söz sahibi olacağın bir konumdasın. Yönetimi elde tutman ve koşulları oluşturman için gereken yetkileri alabilirsin. Zaman zaman seni ufak çaplı krizlere iten durumlar da yok değil. Günün ilerleyen saatlerinde keyiflerine yönelik harcamaların artmasına neden olacak gelişmeler var.

Sevgili Kova; karşıt burcundaki Ay ile iş birliği, ortaklık ve ilişkilere odaklanabilirsin. Yetkisi yüksek ve senin üstünde hakimiyet kuracak kişilerle bir araya gelebilirsin. İlk etapta seni etkileyen bu koşullar sonrasında rekabete girmene yol açabilir. Ayrıca bugün sağlığına dikkat etmelisin. Ailevi bir konu da özgür hareket etmeni kısıtlayabilir.

Sevgili Balık; maddi manevi sorumluluklar altındasın. Günün ilk saatlerinde üzerinde çalıştığın iş ve proje senin yönetiminde olumlu koşullarda ilerleyebilir hatta bir anlaşma zemini oluşabilir. Kazanç sağlaman da mümkün olabilir. Ancak ilerleyen saatlerde vaad edilenlerle ilgili güven sorunu yaşayabileceğin durumlar ortaya çıkabilir. Esnek olmaya bak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.