06 Mayıs Burç Yorumları

Sabah saatlerinde daha olumlu enerjiler altında olsak da öğlene doğru kendimizi daha gergin hissedebiliriz. Adımlarımız kısıtlanabilir, engellerle karşılaşabilir ve bu engelleri aşmak için var gücümüzle çalışabiliriz. Otorite konumundaki kişilerden destek almakta zorlanabiliriz. Sağlık sorunları canımızı sıkabilir, kendimizi huzursuz hissedebiliriz. Akşam saatlerinde bu gerilimli enerjiler azalıyor, daha huzurlu ve dengeli olmamız mümkün. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; güne sorumluklarının bilincinde verimlilik peşinde ve eksik bıraktığın işlerini tamamlamaya yönelik başlıyor olabilirsin. Fakat fazla bir ilerleme kaydedemeyebilirsin. Daha pratik olmalı, detaylara gömülmemelisin.  Akşam saatlerinde keyif alacağın gelişmeler yaşanabilir.

Sevgili Boğa; sevdiklerinin ihtiyaçlarına ve mutluluğuna önem verdiğin birkaç günün ardından eline geçenler seni tatmin etmeyebilir. Bitirmen gereken görevler ve üstlendiğin sorumluluklar hem zamanını hem de paranı harcamana neden olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde daha uyumlu olabilirsin.

Sevgili İkizler; hayatını düzene koymak, işlerini bitirmek ve programına yetişmek için attığın adımların karşındakiler tarafından engellendiğini düşünebilirsin. Pratik olmaya çalışsan da dikkatini dağıtan konularla uğraşmak zorunda kalabilirsin. Akşam saatlerinde keyiflerine yönelebilirsin.

Sevgili Yengeç; seni zihnen yoran ve endişe yaratan düşüncelerden kurtulmadan istediğin verimliliği yakalayamayabilirsin. Öğleden sonra karşılaşacağın ufak tefek aksilikler görüşmelerinin ve yolculuklarının aksamasına neden olabilir. Ancak geç saatlerde evinde huzur bulabileceksin.

Sevgili Aslan; gününü plan, program yapmakla, para ve muhasebe işleriyle uğraşmakla geçirebilirsin. İstediğin düzeni bir türlü oturtamaman ya da hızlı ilerleme kaydedememen canını sıkabilir. Zamanını ve kaynaklarını daha iyi kullanmalısın. İlerleyen saatlerde telefon trafiği artabilir.

Sevgili Başak; kime neye yetişeceğini şaşıracağın bir gündesin. Sorumluluklarını paylaşman yerine her şeyi tek başına götürmeye çalışman ve kontrolü elden bırakmaman seni zorlayabilir. Ancak akşam saatlerinde daha paylaşımcı ve uzlaşmacı davranmayı başarabileceksin.

Sevgili Terazi; bugün elini attığın işlerin ağır aksak ilerlemesi zaman kaybetmene neden olabilir. Kendi içinde bir düzen oluşturma çabalarından istediğin sonucu vermeyebilir. Günün ilerleyen saatlerine Ay’ ın burcuna geçmesiyle birlikte kontrolü ele alabileceksin.

Sevgili Akrep; gün bir koşturmaca içinde geçebilir, ancak istediğin akıcılıkta ilerlemeyi sağlayamayabilirsin. Çalışmalarından elde ettiğin kazancın tatmin edici olmaması, boşa emek verdiğini düşündürebilir. Akşamüstünden itibaren biraz yalnız kalıp, durum değerlendirmesi yapman gerekebilir.

Sevgili Yay; bugün üstlendiğin sorumlulukları yetiştirmekle ilgili sorunlar yaşayabilir, yoğun bir tempo içinde olmana rağmen beklediğin sonuçları almakta zorlanabilirsin. Kendini fazla zorlamadan bazı işlerini ertelemen daha iyi olabilir. Ancak günün ilerleyen saatlerinde keyiflerine zaman ayırabileceksin.

Sevgili Oğlak; düşüncelerini bir düzene sokmakta zorlanabilir, istediğin konsantrasyonu sağlayamayabilirsin. İletişim kanallarının tıkanması, bazı bilgilerin gizli kalması aksiliklere neden olabilir. Fakat akşam saatlerinde sosyal ortamlarda kendini daha rahat ifade edebilirsin.

Sevgili Kova; ortak kazançlar, vergi, sigorta gibi işlerinle ilgili düzenlemeler halen gündeminde olabilir. Bugün girişimde bulunmak yerine geleceğe yönelik planlarının tekrar üstünden geçmende ve eksiklerini gidermende fayda var.  Sonrasında ruh halin değişebilir ve iletişim trafiğin artabilir.

Sevgili Balık; duygusal baskıların arttığı bir günde kendini ifade etmekte zorlanabilirsin. Gün içinde yaptığın programların ertelenmesi senin de adım atmanı engelleyebilir ancak fazla zorlamadan akışta kalırsan ilerleyen saatlerde sorunlar kendiliğinden çözümlenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.