05 Nisan Burç Yorumları

Kendimizden emin olacağımız ve ön planda olmaktan kaçınmayacağımız bir gün. Çevremizdeki insanlara liderlik edebilir ya da çevremize gücümüzü göstermek isteyebiliriz. Hayattın keyifli taraflarına yönelebilir, hobilerimize vakit ayırmak isteyebiliriz. Finansal konularda güven ve istikrar ihtiyacı gündemimizde olabilir, fayda sağlayacağımız şartları oluşturmak için tüm gücümüzle çalışabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; yaşamdan keyif alabileceğin, sevdiklerine ve çocuklara zaman ayırabileceğin bir gündesin. Kararlar alarak uygulamaya koyabilir, girişimlerde bulunabilirsin. Ekonomik konularla ilgili risk alabilir ya da lüks tüketim maddelerine fazla harcamalarda yapabilirsin.Sevgili Boğa; bugün evin ve ailen senin odak noktan olabilir ama sosyal hayatını da ihmal etmeyerek, kendini göstermek isteyebilirsin. Evinde misafir ağırlayabilir ya da ebeveyn ziyaretlerine gidebilir, ziyafetlere katılabilirsin. Fakat inatlaşmalar ve gösterişte bulunma isteği gerilime yol açabilir.

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde aldığın haberler inatlaşmana ve gereğinden büyük laflar etmene yol açabilir. Her zamankinin aksine çok kararlı davranabilir, kendi taleplerinde ısrarcı olabilirsin. Sosyal medyada fazla zaman geçirebilir, kişisel gelişimin için eğitimler planlayabilirsin.

Sevgili Yengeç; ekonomik açıdan kendini güçlü hissedebileceğin ve kazançlarını artırmak için çaba sarf edeceğin bir gündesin. Fakat bu durum gereksiz ya da lüks harcamalara yol açabilir, bütçeni zorlayarak alış veriş yapabilirsin. Arkadaşlarınla aranda inatlaşmanın getirdiği sürtüşmeler yaşanabilir

Sevgili Aslan; bugün kendine olan güvenin son derece yüksek olduğundan biraz zorlayıcı olabilirsin. İstek ve taleplerindeki ısrarcılığın sosyal ortamında gerilime yol açabilir ama neşeli ve enerjik tavırlarınla durumu çabuk toparlayabilirsin. İş ve sosyal hayatında fazla beklenti içinde olabilir, lüks ve konfor ihtiyacını abartabilirsin.

Sevgili Başak; ne kadar arka planda kalmaya çalışsan da sonunda görüş bildirmek zorunda kalabilirsin. Görüş ve düşüncelerinde fazla inatçı olman ve uzlaşmaya yanaşmaman kayıplara neden olabilir. Kendi güvenliğinden şüpheye düştüğün için içine kapanmak isteyebilirsin.

Sevgili Terazi; son derece keyifli ve hareketli bir gün geçirebilirsin. Arkadaşlarınla buluşabilir ya da sosyal davetlere katılabilirsin. Fakat buralarda yapacağın harcamalar bütçeni zorlayabilir, fazla lüks ortamlarda bulunabilirsin. Neşeni hiçbir şeyin bozmasına izin vermeden yoluna devam edebilirsin.

Sevgili Akrep; bugün yapacağın görüşme ve sunumlarda özgüvenin ve lider tavrınla ön plana çıkabilirsin Her konuda ısrarcı olmamalı, gereksiz inatlaşmalardan uzak durmalısın. Karşındakilerden fazla beklenti içine girmemeli kendi gücünle harekete geçmelisin.

Sevgili Yay; aşk hayatının çok hareketlendiği, senin için keyif verici gelişmelerin yaşandığı bir gündesin. Yaratıcılık gerektiren çalışmalarda başarılı olabilir, kendini şanslı ve mutlu hissedebilirsin. Fakat muhalif görüşlere de kulak vermeli, kendi düşüncelerinde ısrarcı olmamalısın.

Sevgili Oğlak; finansal konularla ilgili fırsatlarla karşılaşabilir, ortak kaynakların yönetiminde söz sahibi olabilirsin. Risk almanı gerektiren durumlarla karşılaştığında inatlaşmadan başkalarına da danışmalı, kendi düşüncelerinin doğruluğunda iddiacı bir tavır sergilememelisin.

Sevgili Kova; bugün karşındakilerin seni şımartmasına izin vermelisin. Onların yaptığı organizasyonlara katılarak sosyal hayatına renk katabilirsin. Fakat sadece kendi düşüncelerin doğrultusunda hareket edersen düşman edinebilir, gereksiz tartışmalar içine girebilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerle beraber girişimlerde bulunabilirsin.

Sevgili Balık; beraber çalıştığın kişilerle yeni projeler geliştirebilir, bu projelerde yönetici pozisyonunda olabilirsin. Fakat görüş ayrılıklarından dolayı çatışmalar yaşayabilir, kendini ifade ederken engellenebilirsin. İhtiyaçlarını karşılamak için yapacağın alış verişler fazla lüks olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.