04 Nisan Burç Yorumları

Sabah saatleri oldukça yoğun olabilir, birçok işi aynı anda yapmak isteyebilir, bu nedenle de kendimizi baskı altında hissedebiliriz. Düşmanlıkla karşı karşıya kalabiliriz. Güçlü kişilerle ilişkilerimizde sorunlar olabilir. Beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir, büyük bir değişimi tetikleyecek olaylar yaşayabiliriz. Akşam saatlerinde gerilim azalabilir ve romantizm artabilir. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; hassasiyetlerinin arttığı bir süreçte olduğundan, olaylara yaklaşım ve tepkilerin duygusal olabilir. Ev, aile, gayrimenkul ve yatırımlarınla ilgili alanlarda karşılaşacağın gelişmeler seni fazlasıyla etkileyeceğinden ani ve fevri kararlar alabilirsin. Geceye doğru ruhunun derinliklerine inerek sorgulamalar yapabilirsin.Sevgili Boğa; yakın çevrenle ilişkilerinde duygusal bir hava hakim. Birbirinize karşı empati göstererek davranabilir, istek ve ihtiyaçlarınıza duyarlılık gösterebilirsiniz. Ayrıca gün içinde farkındalık yaratan veya iç dünyanda seni huzursuz eden bir konuyla ilgili ortaya çıkan bir gelişme seni derinden etkileyebilir.

Sevgili İkizler; parasal konuların öne çıkacağı gelişmeler var. Güvence ihtiyacının artması seni kaygılı ve endişeli kılabilir. Bu yüzden kazançlarını arttırman harcamalarını da azaltman gerektiği fikrine varabilirsin.  Ayrıca hedefe giden yol ve yöntemlerinde de değişiklik yapabilirsin. Duygularına kapılmadan hareket etmek lehine olabilir.

Sevgili Yengeç; burcunda ilerlemekte olan Ay, duygularını yoğun yaşamana neden olmakta. Bugün hassas, kırılgan ve hatta alıngan olabilirsin. Ailen, sosyal durumun veya aldığın görevlerde aniden ortaya çıkan gelişmeler karşısında yönetimi sen ele alabilirsin. Geç saatlerde geçmişte yarım kalan bir ilişki yeniden ortaya çıkabilir.

Sevgili Aslan; iç dünyanda ve duygularınla baş başa olabilirsin. Arka planda ailene ve sevdiklerine karşı olan sorumlulukların getirdiği yükü hissederken bir yandan da onların ihtiyaçlarına cevap verebilirsin. Yurt dışı, eğitim, medya ve hukuksal alanda ortaya çıkan durumlar da seni yıpratabilir. Finansal olarak dalgalanmaların olabilir.

Sevgili Başak; gruplar, takım çalışmalarının yanı sıra aile fertlerinin de içinde olduğu konular gündeminde yer almakta. Finansal veya duygusal paylaşımlarınızın söz konusu olduğu gelişmeler hedeflerini, sürdürmekte olduğun yol ve yöntemlerde değişime neden olabilir. Geç saatlerde duygusallığın artabilir.

Sevgili Terazi; sosyal alanda, işinde ve aile hayatında yeni gelişmeler var. Geçen hafta başlattığın girişimler, kurduğun iş birliği veya ilişkilerle ilgili senin bile beklemediğin durumlar yaşayabilirsin. Ayrıca karşılıksız destekler alabileceğin gibi üzerinde çaba sarf etmiş olduğun bir işe kendini adayarak çalışabilirsin.

Sevgili Akrep; yurt dışı, eğitim ve yolculuklarla ilgili işlerini planladığın gibi gerçekleştirmek istemene rağmen önüne beklenmedik engel veya fırsatlar çıkabilir. Değişen koşullara ayak uydurmak için yeni yöntemler deneyebilirsin. Duygusallığını arttıran ve sevgi dünyanı harekete geçirecek gelişmeler ruhsal olarak olumlu etkileyebilir.

Sevgili Yay; parasal konularda veya duygusal paylaşımlarda kaygı ve endişeler yaşamaya açıksın. Ani ve beklenmedik bir durum bir anda ruh halin ve koşulların üzerinde etkili olabilir. Hislerinin derinliği çarpıcı durumların ortaya çıkmasına zemin hazırlayabilir. Eve, aileye veya gayrimenkule dair eskiden olan bir durum yeniden gündeme gelebilir.

Sevgili Oğlak; karşıt burcunda ilerleyen Ay ilişki ve iş birliklerinde anlayışlı ve empati kurarak hareket etmeni gerektirmekte. Karşındakilerin duygusal, hassas belki de talepkar tutumları seni de tepkisel kılabilir. Ailenden veya kendi ruh halinden kaynaklı bir durum da hal ve hareketlerinde etkili olabilir. Sezgilerin sana doğru yolu gösterecektir.

Sevgili Kova; bugünlerde sorumlulukların seni esir alabilir. Gerek ailevi bir konu gerek iş birliğinde olduğun kişiler gerekse de sağlığınla ilgili bir durum seni meşgul edebilir. Ayrıca üzerinde çalıştığın bir anlaşma, eğitim veya bir yolculuk planıyla da aniden ortaya çıkan bir gelişme programında değişime neden olabilir. İşin parasal tarafı da öne çıkabilir.

Sevgili Balık; duygularını yoğun yaşadığın bir süreçtesin. Sevdiğin kişi, ilgilendiğin bir hobi, yaratıcılık gerektiren bir çalışman veya yatırımlarının geleceği hakkında gün içinde bazı endişelerin olabilir. Tutumunu değiştirmene neden olan ani bir gelişme sonrasında koşulları yeniden değerlendirmene olanak sağlayacak şartlar oluşabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.