04 Mayıs Burç Yorumları

Sabah saatlerinde kendimizi içsel olarak huzursuz hissetsek de sorunlarımızın daha akıcı bir şekilde çözüme kavuştuğunu görebileceğiz. Öğlene kadar kendimizi göstermekte ve ön plana çıkmakta zorlanabiliriz. Bu süreçte yeni bir işe başlamaktansa yarım kalan işleri tamamlamakta yarar var. Öğleden sonra sadece kendi yararımızı değil, başkalarının da yararını düşünerek davranacağız. Sorumluluk bilinci ile hareket edecek, görevlerimizi yerine getirebileceğiz. Günün enerjilerini seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; günün ilk saatleri keyfi geçerken eksik kalan iş ve konularını da tamamlayabilirsin. Öğleye doğru saatlerde değişen enerjilerle birlikte planlı programlı olacağın ve sorumluluklarınla daha fazla ilgileneceğin bir süreç başlıyor. Ayrıca sağlığına yönelik bazı girişimlerin de olabilir.

Sevgili Boğa; günün ilk yarısını evinde dinlenerek veya tamamlanması gereken işlerinle ilgilenerek değerlendirebilirsin. Sonrasında keyiflerine, sosyal faaliyetlere veya arkadaşlarına zaman ayıracağın bir süreç var. Aşk hayatını da canlandıracak gelişmelere açıksın. Tüm bu keyfiyetler içinde sorumluluklarını da yerine getirmekten kaçmayacaksın.

Sevgili İkizler; günün erken saatlerinde tamamlanması gereken işlerini bitirme ve zamanını olumlu değerlendirme şansın var. Sonrasında daha farklı, eve, yatırımlarına, aileye ve işe dair sorumlulukların arttığı bir sürece gireceksin. Daha planlı programlı ilerleme zorunluluğun olabilir.

Sevgili Yengeç; finansal işlerini sabahın ilk saatlerinde hale yola koyabilir; dengeleri tutturabilirsin. Sonrasında zihinsel konulara, eğitim, yolculuk, anlaşma ve iş birliği içeren işlere yönelebilirsin. Yakın çevre ve kardeşlerle ilgili de yeni gelişmeler yaşayabilirsin. Kararlarını mantık süzgecinden geçirerek alabilirsin.

Sevgili Aslan; günün ilk saatlerini kendi istediğin gibi programlama şansın var. Ancak sonrasında değişen atmosfer seni finansal konulara yöneltebilir. Alacak borç dengelerini kurmak ve bütçeni düzenlemek isteyebilirsin. Ayrıca başlattığın girişimleri de kendi beceri ve yeteneklerin doğrultusunda ilerletme fırsatı bulabilirsin.

Sevgili Başak; sabah saatlerinde düşük olan enerjin öğleye doğru burcuna ilerleyen Ay ile yükselebilir. Zihinsel ve bedensel olarak hız ve hareket kazanabilirsin. Yurt dışı, eğitim, yolculukları içeren konularda on gün kadar önce başlattığın işleri becerilerinle geliştirebilir; fikir ve düşüncelerini çevrendekilere rahatlıkla aktarabilirsin.

Sevgili Terazi; parasal alanda yaşamakta olduğun koşullar bilinçaltını ara ara kurcalamakta. Bugün kontrolün dışı ortaya çıkan gelişmelerin yanı sıra hiç beklemediğin destekleri de bulma şansın olabilir. Ayrıca eve, aileye veya sağlığınla alakalı bir durumla da uğraşabilirsin. Endişe ve kaygıdan uzak durmanda fayda var.

Sevgili Akrep; günün ilk saatlerinde iş ve sosyal alanda prestijini yükseltmek için olumlu değerlendirebileceğin enerjiler içindesin. Sonrasında sorumluluklarının artacağı, grup ve takım çalışmalarının öne çıkacağı bir sürece gireceksin. Hedeflerin için planlı programlı ilerlemeni gerektiren koşullar var.

Sevgili Yay; ön hazırlığını yaptığın çalışmalarını öğle saatlerine doğru ortaya çıkarabilirsin. Önümüzdeki birkaç gün işin, sorumlulukların ve sosyal yaşamın adına önemli olabilir. Yaklaşık on gün önce girişimini başlattığın konularla alakalı da kararlar alabileceğin gibi bazı geri bildirimler de gelebilir.

Sevgili Oğlak; seni meşgul eden finansal konulardan ve ilişkilerin duygusal tarafından biraz olsun uzaklaşıyorsun. Tazelediğin özgüvenle artık daha sağlam yapıları kurma şansın olabilir. Kararlarını mantık çerçevesinde alabilir; uzun vadeli kılmak için planlı programlı hareket edebilirsin. Yurt dışı, eğitim ve yolculuklar yaşantında öne çıkabilir.

Sevgili Kova; ilişki ve iş birliklerinin maddi manevi paylaşım tarafı ön plana çıkabilir. Sabah saatlerinde bazı şeyleri gerçekçi değerlendirmelerden geçirdikten sonra farklı bir bakış açısıyla ele alabilirsin. Özgürlüğünü kısıtlayan gelişmelerin yanı sıra seni duygusal olarak derinden etkileyen durumlarla karşılaşabilirsin.

Sevgili Balık; ön çalışmalarını yaptığın işlerini artık başkalarıyla paylaşma imkânın var. Karşıt burcuna ilerleyen Ay ile artık tek başına hareket etmek yerine iş birliklerine ihtiyaç duyabilirsin. Her ne kadar koşullar sana bağlı olmasa dahi kendi kurduğun düzende ilerleme şansın var. Aynı zamanda yakın ilişkilerin de öne çıkacağı bir süreçten geçmektesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.