03 Nisan Burç Yorumları

Bugün duygularımız oldukça yoğun olabilir, içsel olarak kendimizi huzursuz hissedebilir, kaygı duyabiliriz. Daha alıngan olabilir, çevremizdekilerin yaptıklarına daha kolay kırılabiliriz. Gün içinde fedakarlık yapmamızı gerektiren koşullar olabilir. Akşam saatlerine doğru otorite konumundaki kişilerle gerginlik yaşayabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; güne girişimlerde bulunmak, sevdiklerini koruyup kanatlarının altına almak isteyebilirsin. Yaşamınla ilgili yeni başlangıçlarda bulunmanı gerektiren durumlar gerginliğini artırabilir,  kendi taleplerin ve ailenin ihtiyaçları arasında kalabilirsin. Hassasiyetlerin arttığı bir gündesin.Sevgili Boğa; kardeş, komşu ya da kuzenlerle iletişimde olabilir; eğitim konuları üzerine hassasiyetle eğilebilirsin. Kontrolünde olmayan olaylar plansız harekete geçmeni gerektirebilir, çevrendekilerin ihtiyaçlarına olan duyarlılığın yüksek olduğundan beklenmedik adımlar atabilirsin.

Sevgili İkizler; hedeflerine varmanı sağlayacak fırsatlarla karşılaşmana rağmen tecrübesizliğinden dolayı sıkıntılar yaşayabilirsin. Arkadaşlarınla aranda yaşanabilecek para alış verişinde sorunlar olabilir. Yeteneklerini kullanarak kazanç sağlamak için mücadeleye hazır olmalısın.

Sevgili Yengeç; yaşamının kontrolünü ele almak için atacağın adımlar iş ve sosyal ortamında yenilikler yapmanı gerektirebilir. Otorite konumundaki kişilerle aranda yaşanabilecek çatışmayı bertaraf etmek için sezgilerini dinlemeli ve başlangıçlara hazır olmalısın.

Sevgili Aslan; duygusal olarak hassas ve kırılgan olabilir, fazla alınganlık göstererek içine kapanabilirsin. Ailen için endişelendiğin konular olabilir fakat harekete geçmeye hazır olmayabilirsin. Görüşlerin doğrultusunda girişimlerde bulunurken kontrol edemediğin sorunlarla karşılaşabilirsin.

Sevgili Başak; güne arkadaşlarının sorunlarını dinleyip, onların dertlerine çare arayarak başlayabilirsin. Grup veya aile içinde yapılacak organizasyonlarda yer alabilir; yardım amaçlı çalışmalar yapabilirsin. Ortak gelirlerle ilgili tek başına karar alarak, borçlanmaya kalkışabilirsin.

Sevgili Terazi; iş ve sosyal hayatında yardımsever ve koruyucu tavırlar sergileyebilir, herkese yetişmeye çalışabilirsin. Yakın ilişki de olduğun kişilerin seni zorlamasıyla başlangıçlar yapabilir, deneyiminin olmadığı alanlarda girişimlerde bulunabilirsin.

Sevgili Akrep; eğitim, yurt dışı işler ve yolculuklarla ilgili gelişmeler yaşayabileceğin bir gündesin. Hedef ve projelerine yoğunlaşmak günlük programını aksatmana neden olabilir. Özellikle beraber çalıştığın kişilerle aranda yoğun iş temposundan dolayı gerilim yaşanabilir.

Sevgili Yay; maddi manevi paylaşımlarda ufak krizler yaşanabileceği için duygusal davranmaya eğilimli olabilirsin. Sevdiklerin ya da keyiflerin için yapacağın harcamalar bütçenin dengesinin bozulmasına yol açabilir, yeni yatırımlara yönelmeden önce koşullarını objektif bir gözle değerlendirmelisin.

Sevgili Oğlak; bugün karşına çıkan kişilerin, eşin ya da ailenin talepleri duygusal gerilime neden olabilir. Şartları sen belirleyemediğinden hedeflerine varmakta zorlanabilirsin. Başkalarının ihtiyaçlarına karşı duyarlı olmalı, ortak harekete geçebilmelisin. Yaşamındaki otoritelerle çatışma yaşayabilirsin.

Sevgili Kova; günlük uğraşlar hem duygusal hem bedensel olarak seni zorlayabilir. Sağlığına özen göstermeli; dinlenmeye vakit ayırmalısın. Çalışma ortamında deneyiminin olmadığı yeni görevler üstlenmen gerekebilir. Sözel tartışmalar içine girmekten kaçınmalı, bir anda tepki vermemelisin.

Sevgili Balık; duygusal yaklaşımın aşk hayatına, keyiflerine ve çocuklarla ilişkine yeni bir boyut getirebilir. Bugün hobilere, yaratıcı çalışmalara ve şans oyunlarına vakit ayırabilirsin. Gelir kaynaklarını artırmak için risk alarak atacağın adımlar gerilime neden olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.