03 Mayıs Burç Yorumları

Bugün sabah saatlerinde zorlu enerjiler altında olabiliriz. Özellikle parasal işlerde yavaşlık veya aksaklıklar söz konusu olabilir. Hiçbir konuda risk almak istemeyecek ve şartların olgunlaşmasını bekleyeceğiz, bu nedenle karar vermekte ve harekete geçmekte zorlanacağız. Egomuz ön planda olabilir, kendimizi rekabet içinde bulabiliriz. Öğleden sonra daha olumlu enerjiler, uyumlu davranmaya ve iş birliği kurmaya daha açık olacağız. Karşımıza güzel fırsatlar çıkabilir, bir süredir aksayan işlerimiz hızlanabilir. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün lüks tüketime yönelebilir, harcamalarını kontrol etmekte zorlanabilirsin. Bir anda harekete geçmek için heveslenmene rağmen gelişen olaylar karşına engeller çıkarabilir. Otoritelerle çatışabilirsin. Riske girerek daha fazla kazanç elde etmek isteyebilirsin.

Sevgili Boğa; aile ve eve dair konulardaki girişimlerin inatçı tavrından dolayı ertelenebilir. Gayrimenkul alım satımıyla veya taşınmayla ilgili harekete geçmene rağmen karşılaştığın olaylar seni durdurabilir. Akrabaların ya da çalışma arkadaşlarınla uzlaşarak destek alabilirsin.

Sevgili İkizler; bugün yönetici gezegenin Merkür’ün düz harekete dönmesiyle önümüzdeki günlerde işlerin daha hızlı ve kolay ilerlemeye başlayabilir. Kendini daha rahat ifade edebilirsin. Sabah saatlerinde düşüncelerinde çok ısrarcı ve inatçı olabilir, gereksiz tartışmalara girebilirsin.

Sevgili Yengeç; ekonomik konularla ilgili girişimlerin risk içerdiğinden huzursuz hissedebilir, kendini güvenceye almak için bildiğin yöntemler üzerinde ısrar edebilirsin. Arkadaşlarınla aranda güven krizi yaşanabilir. Uzun vadeli yatırımlar ya da gayrimenkul alım satımında şansın açık olabilir.

Sevgili Aslan; çok kendinden emin ve dediğim dedik olabilirsin. İş ve sosyal hayatında hedeflerine varman ve başarı göstermen için biraz daha uzlaşmacı olmalı, üstlerinle ya da ailenle çatışmamalısın. Doğru iletişimle ve uyumlu konuşmalarınla istediğini elde etmen daha kolay olacaktır.

Sevgili Başak; bugün kendini her konuda kısıtlanmış hissedebilir, görüşlerine karşı gelişen muhalif fikirlerden dolayı iletişimi kesebilirsin.  Düşüncelerinde ısrar etmemen seninle uyum içinde çalışmaya hazır kişileri göz ardı etmemende fayda var. Planlarının açığa çıkmasını istemeyebilirsin.

Sevgili Terazi; kendini güvende hissetmek için risk almamayı ve harekete geçmemeyi tercih etmen geleceğe dair planlarının da aksamasına yol açabilir.  Finansal konularda daha cesur ve etken adımlar atman krizleri çözmene yardımcı olacaktır. Kararlı davranarak hedeflerine varabilirsin.

Sevgili Akrep; bugün birçok görüşme ve toplantı yapabilir, gün içinde yoğun bir tempo yaşayabilirsin. İş ve sosyal yaşamında ilerleyebilmek için ihtiyaç duyduğun iş birlikleri inatçılıktan dolayı bozulabilir, yeni bir işe başlayabilmek için daha fazla danışmalı, tecrübe kazanmalısın.

Sevgili Yay; çalışma ortamında ve günlük yaşamında bildik yöntemlerden şaşmaman harekete geçmeni engelleyebilir. Bilmediğin konulara yönelmen ve risk alman seni daha başarılı kılabilir. Beraber çalıştığın kişilerle inatlaşmadan kaynaklanan çatışmalar yaşayabilirsin.

Sevgili Oğlak; sevdiklerin ve keyiflerin için yaptığın harcamalar finansal açıdan zorlanmana neden olabilir. Konforundan ve huzurundan ödün vermemek için inat etmen geleceğini de olumsuz etkileyebilir. Olaylara daha uzun vadeli ve derinlemesine bakabilmelisin.

Sevgili Kova; bugün evde zaman geçirmek yerine dışarı çıkıp, iş ve sosyal hayatında girişimlerde bulunmanı daha olumlu sonuçlara yol açacaktır. Aile ve yuvaya dair sorunlar yaşansa da iyimserliğini yitirmeden harekete geçmelisin. Görüşlerini paylaşarak, doğru kişilere danışabilirsin.

Sevgili Balık; yakın çevrenle ilişkilerinde çatışmalar yaşayabilirsin. Henüz deneyiminin olmadığı alanlarda girişimlerde bulunurken uzmanlardan destek almalısın.  Düşüncelerinde ısrarcı davranman, yeni fikirler edinmeni engelleyebilir, yolculuk, eğitim ya da anlaşmalarda ertelenmeler yaşanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.