02 Nisan Burç Yorumları

Haftanın son gününde oldukça enerjik hissedeceğiz. Sevdiklerimizle bir araya gelip sosyalleşebilir, sanatsal aktivitelere katılmak isteyebilir, oldukça keyifli bir gün geçirebiliriz. Planlamadığımız gelişmeler bizi mutlu edebilir. Akşam saatlerinde sorumlulukların baskısını üzerimizde hissedeceğiz. Normalden daha alıngan ve kırılgan davranabiliriz. Sorunları iletişim kurarak çözmekte yarar var. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; sabah saatlerinde keyifli, sosyal iletişime açık ve hareket halinde olabilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerle ortak programlar yapabilirsin. Fakat akşam saatlerinde enerjin düşebilir, kendini rahat ifade edemeyebilirsin. Geçmişten gelen sorunları sürekli dile getirmemelisin.Sevgili Boğa; güne seçim yapmakta zorlanarak başlayabilirsin. Bugün için yaptığın planlar sabah saatlerinde rahatlıkla ilerleyebilir, yeteneklerin doğrultusunda kendine uğraş alanları bulabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde şartları kontrol etmen zorlaşabilir, duygusal hassasiyetlerin artabilir.

Sevgili İkizler; halen burcunda ilerleyen Ay, hızlı ve dinamik hareket etmeni sağlarken birçok sosyal ortamının da keyifli olmasına neden olabilir. Sevdiklerinle seni mutlu kılacak programlar yapabilir, günü dışarıda geçirmek isteyebilirsin. Ancak akşama doğru işler istediğin gibi ilerlemeyebilir.

Sevgili Yengeç; bugünü evde geçirmek isteyebilir, sabah saatlerini tamamen kendine ve ailene ayırmak isteyebilirsin. Fakat yetiştirmen gereken işlerinde olduğu için akşama doğru yoğunluğun artabilir. Günün ilerleyen saatlerinde burcuna geçen Ay; kontrolü ele alabileceğine işaret ediyor.

Sevgili Aslan; dolu dolu ve keyifli bir program yapabilir, arkadaşlarınla ya da gruplar içinde son derece aktif olabilirsin. Fikir alış verişleri ve sosyal ortamlarda bulunmaktan mutlu olabilirsin. Fakat akşam saatlerinde engeller canını sıkmaya başlayabilir, içine kapanabilirsin.

Sevgili Başak; yine temposu yüksek bir gün geçirebilirsin. Ani gelişen olaylar daha fazla toplum içinde olmanı sağlayabilir, kişisel gelişimini sağlayacak ilişkiler geliştirebilirsin. Fakat ailevi sorumluluklar ağır basacağından yaptığın planı değiştirmen gerekebilir. Akşam saatlerinde duygusal sorgulamalar içine girebilirsin.

Sevgili Terazi; sabah saatlerinden itibaren telefonun hiç susmayabilir, kısa yolculuklar yapmak için hazırlık yapabilirsin. Kendi istek ve arzuların doğrultusunda keyifli bir program yapmışken gecikmeler yaşayabilir, iletişim kanallarında sorunla karşılaşabilirsin. Akşam saatlerinde aileye dair konular gündeme gelebilir.

Sevgili Akrep; son günlerin gerginliğinin ardından bugün paylaşımlarda bulunarak biraz rahatlamak isteyebilir ve sosyal ortamlara katılabilirsin. Fakat özellikle parasal sorumluluklar önüne engel çıkarabilir. Akşam saatlerinde duygusal hassasiyetlerin artabilir, geçmişe dönebilirsin.

Sevgili Yay; bugün yakın ilişkide olduğun kişilerle beraber hareket edip; onların programına uyum sağlamak isteyebilirsin. Ancak günün ilerleyen saatlerinde işlerin senin istediğin gibi ilerlememesi, vazgeçmene neden olabilir. Finansal açıdan kendini güvensiz hissedebilirsin.

Sevgili Oğlak; hem dinlenmek ve kendine vakit ayırmak isteyebilir, hem de işlerini düzene koymanın telaşı içinde olabilirsin. Akrabalarınla bir araya gelebilir ya da iş arkadaşlarınla ortak bir program yapabilirsin. Akşam saatlerinde karşıt burcuna geçene Ay, kontrolün sende olamayacağına işaret etmekte.

Sevgili Kova; sevdiklerinle beraber olmaktan keyif alacağın bir güne başlayabilirsin. Hobilerinle uğraşmak ya da çocuklarınla ilgilenmek seni mutlu edecektir. Karşılaşacağın ufak tefek aksiliklere takılmamalı, planlarından vazgeçmemelisin. Duygusal hassasiyetlerinin artması sorgulamalara neden olabilir.

Sevgili Balık; ev işi, aileyle ilgilenmek derken kendine zaman ayıramayabilirsin. Alış verişe çıkman eksiklerini tamamlaman gerekebilir. Aile ziyaretlerine giderek, sevdiklerinle bir araya gelebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde bu sorumluluklardan çıkarak tamamen keyif aldığın alanlara yönelebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.