02 Mayıs Burç Yorumları

Geceyi çok huzurlu bir şekilde geçirmemiş olabiliriz ancak sabah saatlerinde kendimizi daha iyi hissetmeye başlayacağız. Kendimizi ortaya koymaktan çekinmeyecek, isteklerimizin peşinden kararlılıkla ilerleyeceğiz. Öğle saatlerine kadar ilişkiler, iş birlikleri ve finansal konularda olumlu gelişmeler olabilir. Çok detaylıca düşünmeden kararlar verebilir, hızla uygulamaya geçebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; motivasyonun yüksek güne başlayabilirsin. Planladığın işleri söz verdiğin gibi yerine getirmek için çabaların olabileceği gibi belki rehavetten belki de koşulların elverişsizliğinden dolayı zaman zaman sıkışıklar yaşayabilirsin. Bir yatırım veya bir ödeme için kaynaklarından faydalanabilirsin.

Sevgili Boğa; burcunda gerçekleşen Yeniay’da başlattığın girişimlerin alt yapısını oluşturmak için bazı hamlelerde bulunacağın bir seni bekliyor. Bitiş ve başlangıçlarda bulunmaya eğilimlisin ancak önce sabit fikirli davrandığın tutumundan ve düşüncelerinden kurtulman gerekmekte.

Sevgili İkizler; bilinçaltında seni huzursuz eden ilişki ve parasal konularda bazı kararlar aşamasındasın. Günün ilk bölümünde seni motive eden ve seni hedeflerin hakkında destekleyen birileriyle karşılaşabilirsin. Bağlı olduğun gruplarla, arkadaşlarınla iletişime geçebilir, hoşça vakit geçirebilirsin. Ancak akşamüstü saatleri bazı tıkanıklar istediğin akıcılığı sağlamayabilir.

Sevgili Yengeç; bugün yeteneklerini kendine maddi manevi kazanım sağlayacak şekilde şekillendirme imkanına sahipsin. Ailenden, otorite konumundaki kişilerden gerek özel yaşamın gerekse de ilgilendiğin işler adına destek ve yardım bulabilirsin. Ancak bugün ederinden yüksek harcamalar yapman söz konusu. Temkinli olaya bak.

Sevgili Aslan; burcuna ilerleyen Ay ile kendini özgüvenle ortaya koyman ve isteklerinin peşinden emin adımlarla gitmen mümkün. Günün ilk yarısı keyifli olduğu kadar hedeflerine odaklı ve fikirlerinin savunucusu olarak geçebilir. Sonrasında ise tutkularına yenilme ihtimalin var. İstediğin ilerleme için esnek olmaya çalışmalısın.

Sevgili Başak; özel yaşantında veya sosyal alanda hareketli günler geçirdiğinden biraz olsun kendine de vakit ayırmak istemektesin. Günü inzivada veya kendi iç dünyana çekilerek geçirmek bugün sana iyi gelebilir. Ayrıca sorumluluğun olan işler için bir sonraki etapta atacağın adımların planların ve ön hazırlıklarını da yapabilirsin.

Sevgili Terazi; iş birliği ve ilişki içinde olduğun kişilerden gelecek hedeflerin için destekler bulma şansın olabilir. Sabah saatlerinde yolunda ilerleyen koşullar, sonrasında bazı sıkışıklıklara açık olabilir. Finansal alanda, ortaklı gelirlerde, borç ve alacaklarında ortaya çıkabilecek durumlar var.

Sevgili Akrep; iş ve sosyal yaşantının yanı sıra özel yaşantınla da gözler önünde geçecek bir gün seni beklemekte. Emek verdiğin ve zaman ayırdığın işlerin karşılığını almana olanak sağlayacak gelişmelere açıksın. Günün ilk yarısı bu olumlu koşullarda olurken sonrasında iş birlikleri ve ilişkilerden kaynaklı gelişmeler ahengi bozabilir.

Sevgili Yay; büyük düşünüyor, kendi düşünce ve fikirlerini hayata geçirebilmek için ilgin olan alana odaklanmaktan çekinmiyorsun. Günün ilk bölümünde yurt dışı, eğitim, yolculuk ve medyaya dair işlerini ilerletebilmek için yaratıcığını rahatlıkla kullanabilirsin. Ancak maliyet hesabını doğru yapmanda fayda var.

Sevgili Oğlak; gerek maddi manevi paylaşımların öne çıkacağı gelişmeler içindesin. Bir yatırım veya ailenle aranda bir süredir geçen bir konu için artık hamle yapma ihtimalin var. Ancak bu adımları atarken herkesi hoşnut etmek veya ufak çaplı sorunlarla uğraşmak zorlayabilir. İlişkilerde yaptırımcı davranabilirsin.

Sevgili Kova; karşıt burcunda ilerleyecek olan Ay bugün koşullarının başkalarına bağlı olacağına işaret etmekte. Sabah saatlerinde uyumlu, dengeli ve akış içinde olmana rağmen sonrasındaki gelişmeler zorlayıcı olabilir. Ailenden, ev veya yatırımlardan kaynaklı durumlar bitiş ve başlangıçlar getirebilir.

Sevgili Balık; liderlik etmen ve yönetmen gereken koşullar sana sorumlulukla beraber gelebilir. Üzerine aldığın görevleri yerine getirmek; maddi koşulları oluşturmak bugün ilgi alanında yer alabilir. Akıcılığı yakalamak ve işlerini yürütebilmek için kararlı olman gerektiği gibi esnek düşünmen sana fayda sağlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.