01 Nisan Burç Yorumları

İletişim trafiğimizin yoğun olacağı bir gün. Arkadaşlarımızla haberleşebilir, birlikte keyifli programlar yapabilir, kısa yolculuklara çıkmayı düşünebiliriz. Aksilikler söz konusu olabilir, planlarımız aksayabilir ama bu durum bütün programımızı iptal etmemizi gerektirmeyecek, güzel vakit geçirmeye ve eğlenmeye çalışalım. Sevdiklerimizle açık havada bir araya gelmek kendimizi iyi hissetmemizi sağlayabilir. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; geçen hafta burcunda gerçekleşen Yeniay ile birlikte adım attığın proje veya işler bugün hızlı ilerleyebilir. Ancak sabah saatleri aldanmalara açık, dikkat. Zihinsel olarak oldukça aktif olacağından çok yönlü düşünebilir; gerektiğinde işine yaramadığını anladığın yol ve yöntemleri değiştirebilirsin. Yakın çevren ve kardeşlerinle olan iletişimin yoğun geçebilir.Sevgili Boğa; yeteneklerini ortaya koymakta zorlandığını düşünebilir, beklentilerinin arzu ettiğin gibi gerçekleşmediğinden hayal kırıklığına uğrayabilirsin. Ancak günün ilerleyen zamanlarında bu ruh halinden sıyrılmana imkan sağlayacak gelişmeler var. Finansal alanda ayağını yorganına göre uzatmak için bazı önlemler alabilir; düzenlemeler yapabilirsin.

Sevgili İkizler; halen burcunda ilerleyen Ay seni aktif, konuşkan ve isteklerin için gayretli kılmakta. Günün ilk bölümünde bazı belirsiz durumlar yön kaybı yaratabilir; planlarını programladığın gibi yerine getiremeyebilirsin. Ancak sonrasında gruplardan, bağlı olduğun ekipten alacağın desteklerle hedeflerine ulaşma şansını yakalayabilirsin.

Sevgili Yengeç; bilinçaltın birçok düşünceyle dolu. Bir de üstüne sabah saatlerinde dağıtan, yanılgıya iten belirsizlik içeren koşulların oluşu seni geri planda kalmaya yöneltebilir. Arkandan çevrilecek işlere ve dedikodulara karşı da dikkatli olmalısın. Günün ilerleyen saatlerinde üzerinde emek vermiş olduğun işlerin yola girdiğine şahit olabilirsin.

Sevgili Aslan; bugün de sosyal yaşantın oldukça yoğun geçebilir. Gruplar, dernek işleri, ekip çalışmalarında yer alabilir; hem fikirsel hem de bedensel olarak oldukça hareketli olabilirsin. Ancak sabah saatlerinde seni yanıltan, hamlede bulunmanı yavaşlatan durumlar finansal alanda etkili olabilir. Sonrasında ise şartları kontrol altına alabileceksin.

Sevgili Başak; karşındaki kişilerin sana bağımlı olmaları veya şartlarını onların koşullarına göre ayarlamak durumunda kalman günün ilk bölümünde planlarının değişmesine neden olabilir. Bazı şeylerden vazgeçmen ve fedakarlık etmen gerekebilir. İlerleyen saatlerde ise finansal işler daha fazla gündeminde yer kaplayabilir.

Sevgili Terazi; yurt dışı, eğitim, akademik işler veya hukuksal konular günün ilk yarısında aklını kurcalayabilir. Karar almak istemene karşın belirsizliklerden veya yanlış bilgilendirmeden dolayı adım atmakta zorlanabilirsin. Günün ikinci yarısında ise iş birliklerin ve ilişkilerin adına pozitif gelişmeler olabilir.

Sevgili Akrep; finansal konuların dışında ilişkilerle ilgili aklını kurcalayan düşüncelerle zihnin dolu olabilir. Aşkta hayal kırıklığı yaratan gelişmelerin yanı sıra aile ve arkadaşlarınla olan iletişimde de yanılgılara açıksın. Günün ikinci bölümünde kendini işe güce vererek bu ruh halinden sıyrılabilirsin.

Sevgili Yay; ilişki ve iş birliklerin günün ilk bölümünde seni zorlayabilir. Karşındakilerin ikilem yaratan hal ve tavırları senin de hem zihinsel hem de duygusal olarak karmaşaya düşürebilir. Ayrıca ailene karşı da tavizkar davranacağın durumlar olabilir. Günün ikinci yarısında ise bulanık koşullara bir netlik kazandırabilirsin.

Sevgili Oğlak; günün ilk yarısında yapacağın çalışmalarda istediğin akıcılığı yakalayamayabilirsin. Gerek şartların değişkenliği gerekse de arzu ettiğin odaklanmayı sağlayamaman seni yönsüz ve kararsız kılabilir. Yakın çevren kardeşlerinle ilgili bir durum da seni derinden etkileyebilir. Günün ikinci yarısında daha verimli koşullar var.

Sevgili Kova; parasal konulardaki bulanık ve öngöremediğin koşullar keyfini kaçırabilir. Alacağın karar ve atacağın adımları iki kere düşünmen gerekebilir. Sevdiğin kişiyle de iletişiminde bazı aksaklıklar yaşayabilirsin. Ancak günün ikinci yarısında zekan sayesinde sorunlara yeni çözümler üreterek üstesinden gelebilirsin.

Sevgili Balık; eve, aileye ve işe dair konularda senin de tutumundan dolayı bazı karmaşalar yaşaman söz konusu. Günün ilk bölümünde içinde bulunduğun ruh halinden dolayı yanılgılı karar alma potansiyelin yüksek olabilir. Günün ikinci yarısında ise daha kararlı olabilirsin. Finansal kazanç sağlayacak işler karşına çıkabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.