01 Mayıs Burç Yorumları

Güne duygu yoğunluğu ile başlayabilir, anılara dalabiliriz. Tepkilerimiz aşırı duygusal, beklentilerimiz yüksek olabilir. Sevdiklerimizi korumak için mücadele etmek durumunda kalabiliriz. Çevremizdeki insanlarla çekişme içinde olabilir, üstünlük kurmak isteyebiliriz. Akşam saatlerinde beklenmedik gelişmelere tanık olabilir, yakınlarımızla tartışabilir ve fikir ayrılıkları yaşayabiliriz. Davranışlarımız ve söylemlerimizle çevremizdekilerin kalbini kırabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç: güne fazla hassas ve duyarı başlayabilir, ilişkilerden fazla beklenti içine girebilirsin. İş hayatının getirdiği sorumluluklar ve üstlerinin talepleri üstünde baskıya yol açabilir. Bir süre için duygularını kontrol altına alsan bile akşam saatlerinde ani tepkiler verebilirsin.

Sevgili Boğa; dün başlayan iletişim trafiği bugün artarak devam ediyor. Sevdiklerini mutlu etmek için verdiğin sözlerden dolayı işlerin çoğalabilir, abartılı ifadeler kullanmış olabilirsin. Eğitim, yolculuk ve anlaşmalarla ilgili girişimlerinde engellemeler yaşayabilir, aynı görüşü paylaştığın kişi ve grupların baskısıyla karşılaşabilirsin.

Sevgili İkizler; ekonomik koşullarınla ilgili kafa yoracağın, beklentilerinin çok olduğu bir gündesin. Hem bütçeni dengede tutmak hem de gönlüne göre alış veriş yapmak isteyebilirsin. Arkadaşlarının tepkileri farkındalıklara yol açabilir; yatırımların üzerinde etkili olabilir. Fakat girişimlerinde karşılaşacağın finansal baskılar çatışmalara yol açabilir.

Sevgili Yengeç; bugün ailen için bir şeyler yapmak, onları rahat ve mutlu etmek senin için çok önemli olabilir. Duygusal hassasiyetin yüksek olduğu için beklentin de artabilir. Günün sonunda kırılan sen olabilirsin. Gelişmeleri objektif bir gözle değerlendiremediğin için kendini baskı altında hissedebilirsin.

Sevgili Aslan; bilinçaltında şefkat ve koruma duyguları harekete geçmiş durumda. Yardıma muhtaç olanlara karşı oldukça duyarlı olduğundan hayata bakışını değiştirecek içsel sorgulamalar yapabilirsin. Üstündeki baskılardan dolayı sessiz kalabilirsin ancak harekete geçmek için uygun zamanı bekliyorsun.

Sevgili Başak; hedeflerin doğrultusunda ilerlerken duygularına da kulak vermen gerekebilir. Arkadaşlarını korumak ya da yardımcı olmak için harekete geçebilirsin. Ailen ya da çocuklar için yapmak istediklerin ekonomik olarak seni zorlayabilir, harcamalarına sınır koyamayabilirsin.

Sevgili Terazi; yoğun bir tempo içinde günü geçirebilir, verdiğin tepkilerin herkes tarafından görülmesini engelleyemeyebilirsin. Kariyerinle ilgili bir beklentinin ilk etapta yerine gelmemesi gerilime yol açabilir. Aslında biraz daha zamana ihtiyacın olduğunu anlayabilir, baskılara karşı koyabilirsin.

Sevgili Akrep; bugün yakın ilişkide olduğun kişilerden destek alabilir, iş birliklerinin ve fikir alışverişlerinin faydasını görebilirsin. Hayata bakışının duygusallık içerdiği şu günlerde hislerinle ve hayallerinle hareket edebilirsin. Kendini ifade ederken baskılarla karşılaşabilirsin.

Sevgili Yay; duygusal paylaşımlarda bulunman içinde olduğun krizlere çözüm getirebilir, ancak hedeflerini büyük koymamalı, adım adım ilerlemelisin. Bugün seni baskı altına alan ve gerilime yol açan olaylar aslında farkındalık geliştirmene ve harekete geçmene yol açabilir.

Sevgili Oğlak; karşındaki kişilerin taleplerini ve hassasiyetlerini göz önüne alarak davranman gerekebilir. Ailevi konularda aniden ortaya çıkan ve tepki vermene yol açan gelişmeler farkındalığını arttırabilir; fakat fazla otoriter davranmamalı, isteklerin için çok bastırmamalısın.

Sevgili Kova; çalışma arkadaşlarınla duygusal bağlarının güçlendiği ve sorumluluklarını paylaştığın bir gün olabilir. Ani gelen haberler farklı stratejiler geliştirmeni gerektirebilir. Tepkilerini kontrol altına almakta zorlanabilirsin.  Otorite konumundaki kişilerden gelen baskılar ruhsal sağlığını olumsuz etkileyebilir.

Sevgili Balık; yaşamdan daha fazla keyif almak için atacağın adımlar seni borçlanma aşamasına getirebilir. Beklentilerin yüksek olduğundan isteklerinin gerçekleşmemesi gerilime yol açabilir.  Aşk hayatında aradığın şefkati bulmakta zorlanabilir; kendini baskı altında hissedebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.