İkizler Burcu İnsanlarına Yapılan En Büyük 5 Haksızlığı Açıklıyoruz!

Gün geçmiyor ki İkizler burcu insanlarına yapılan haksızlıklara bir yenisi eklenmesin! Daha önce hiç girmediği bir ortama giren her İkizler burcunun gerçek korkulu rüyası, astroloji konusunun açılmasıdır. Bir şekilde konu açılır açılmaz elbette herkese “Senin burcu ne?” sorusu sorulur. Akabinde alınan “İkizlerim ben” yanıtı ile soruyu soran kişi dâhil ortamda bulunan herkesin yüzünde korkuyla karışık bir hoşnutsuzluk ifadesi oluşur. O, İkizler burcudur bir kere, çıkmıştır adı dokuza asla inmiyordur sekize. İkizler burcu insanlarına yapılan haksızlıkların ardı arkası henüz kesilecekmiş gibi görünmüyor. Bu nedenle, şimdi gelin İkizler burcu insanlarına yapılan en büyük beş temel haksızlığı inceleyelim ve bu ayrımcılığı bugün durduralım. #HepimizİkizlerBurcuyuz

İkizler Burcu İnsanları İçin İki Yüzlü Derler:

Bir İkizler burcu insanından bahsederken akla gelen ilk yargı ne yazık ki ikiyüzlülüktür. İkizler burcunun çabuk değişebilen yapısı ve aynı olaylara verdiği farklı tepkilerin olması, onların çifte karakterli olarak yaftalanmalarına ve ikiyüzlülükle suçlanmalarına neden olur. Fakat bu etiketler elbette doğru değildir. Çabuk değişen yapıları, İkizler burçlarının durumlara olan adaptasyon yeteneğini gösterir. Gelişmek ve geliştirmek için yaşayan İkizler burcu insanları, kendi ihtiyaçları doğrultusunda her duruma adapte olmalarını sağlayan eşsiz bir kapasiteye sahiptirler. İkizler burçlarının içinde sadece iki kişi yoktur. Onlarca kişi, onlarca duygu, onlarca tepki, onlarca davranış vardır. O anki durum ne gerektiriyorsa, o an ne hissediyorsa, bir İkizler burcu ona göre davranacaktır. Hızlı değişen durumlara hemen ayak uydurabilen değişime açık yapısıyla, esnek davranışları ve zengin duygu çeşitliliğiyle İkizler burcu insanları iki yüzlü değil, çok yönlüdür. İçindeki onlarca kişiden her biriyle ayrı ayrı arkadaş olabilir, mutluluğunuzda eğlenebilir, mutsuzluğunuzda dertleşebilirsiniz.

İkizler Burcu İnsanları İçin Dedikoducu Derler:

Akla gelen ikinci yargı da İkizler burcu insanlarının dedikoducu oluşudur. Bilgi toplamak bir İkizler burcunun olmazsa olmazıdır. Sosyal farkındalığı çok yüksektir ve bu nedenle çevresinde olan biten her şeyi çok iyi bilir. İkizler burcunun sohbet etmeyi sevmesi, arkadaş canlısı sosyal bir varlık oluşu, onların dedikodu yapmakla yargılanmasına neden olur. Tabii ki bu da haksız bir yargıdır. Her konuya hâkim olmaları, her konuda bilgi sahibi olmaları onların sosyal çevresinin geniş olduğunu gösterir. Bir İkizler burcu, bir ortama girdiğinde o ortamdaki herkesin kalbini fetheder. Bunu da farkında olmadan, planlamadan, üzerine düşünmeden başarır. İkizler burcu insanları, kendilerinden ne kadar farklı olursa olsun her alandan birileriyle bağlantı kurabilirler. İnsanların İkizler burcu bir insana güvenip kendisiyle ilgili en derin en önemli detayları vermesi çok kolaydır. İkizler burcu, dinler, ilgilenir, önemser, kendi yaşanmışlıklarıyla karşılaştırır ve tavsiye verir. Bu da onları ortamların aranılan insanı yapar. Konuşmayı çok seven İkizler burçlarıyla her ortamda sıkılmadan, sinir bozucu garip suskunluklar olmadan iletişim kurabilirsiniz.

İkizler Burcu İnsanları İçin Yalancı Derler:

İkizler burçları için en çok karşılaşılan önyargılardan biri de yalan söylüyor sanılmaları ve sahtelikle itham edilmeleridir. Doğuştan gelen bir özellik olarak muhteşem birer hikâye anlatıcısı olan İkizler burçlarının, çoğunlukla gerçeği manipüle ettikleri düşünülür. Aslında bu durum İkizler burcu insanlarının ne kadar kıvrak bir zekaya sahip olduğunu gösterir. Gerçeği anlatmak ve doğruyu söylemek arasındaki önemli farkı bilen ve doğrunun baktığın yere göre değiştiğini bilen İkizler burcu insanları, sahip olduğu birbirinden farklı bakış açıları ile sizi hayrete düşürebilirler. Birçok işi aynı anda yapabilecek zekâ ve kapasiteye sahip olan İkizler burcu insanları, özellikle çıkmaz sokaklara girdiklerinde konuşmalarındaki ikna edicilik özelliğiyle bu durumlardan kurtulmanın yolunu rahatlıkla bulabilirler. Ancak bunu yaparlarken, karşılarındaki insanlar, İkizler burçlarının ne denli gerçeği anlattığını kestiremedikleri için şüphe duymaya başlayabilirler. Aksine, dil konusunda yetenekli ve zihinsel olarak aktif herhangi bir İkizler burcu insanıyla arkadaş olursanız, üstün zekâsıyla her durumda size yardımcı olacaklarından emin olabilirsiniz.

İkizler Burcu İnsanları İçin Çapkın Derler:

İkizler burcu insanlarının en çok maruz kaldığı diğer bir haksızlık ise çapkınlıkla etiketlenmiş olmalarıdır. Herkesle arkadaş olabilen, girişken, sohbeti ve sosyalliği seven İkizler burcu insanları, çoğunlukla bu özelliklerinden dolayı kıskanılarak sadakatsiz ilan edilirler. Hâlbuki herkesi tanımaya çalışmaları, herkesle ilgileniyor olmaları, herkesle iyi geçinmeyi ne kadar önemsediklerinin göstergesidir, hatta belki de gerçek aşklarını bulmaya kendilerini ne kadar adadıklarının göstergesi bile olabilir. Hayatlarına alacakları insanların özelliklerinde çeşitlilik arayan, hayatlarının her alanında çeşitliliği seven İkizler burçları, tanıştıkları insanlarda buna dair bir potansiyel keşfettiklerinde harekete geçmekten çekinmezler. Atik ve girişken yapılarıyla karşılarındaki insanları büyüleyebilen bu burcun insanları, meraklı da oldukları için karşılarındaki insana ait her önemli noktayı öğrenmeden sohbeti noktalamazlar. Size âşık olduklarında ise, sonunda gerçek aşklarını bulduklarını düşünerek dünyaları önünüze sermekten geri durmazlar. Sizin yanınızda duran, size âşık olduğunu gösteren bir İkizler burcu insanı varsa, onu sabitleyebilir ve onunla hayatınızın en güzel aşk hikâyesini yazabilirsiniz.

İkizler Burcu İnsanları İçin Kararsız Derler:

İkizler burcu insanları hakkındaki bir sonraki ama asla sonuncu olmayan bir diğer önyargı ise kararsız olduklarının düşünülmesidir. İçlerinde barındırdıkları onlarca duygu, davranış ve tutuma rağmen hemen bir karara varmaları beklenir ve bu beklenti karşılanmayınca insanların “kararsızlık” etiketini yapıştırmasından kaçınamazlar.  Hızlı düşünen, değişime açık bir İkizler burcunun hemen bir karara varmaması, aslında tüm seçeneklerini değerlendirdiğini ve çok yönlü düşünebildiğini gösterir. Çok yönlü düşünebiliyor olması aynı zamanda çıkan sonuçlara sağlayacağı uyumu baştan düşünmüş olmasıyla da ilişkilendirilebilir ki bu İkizler burcu insanlarının en önemli özelliklerinden biridir. İkizler burcu insanları hayatlarının her alanında çeşitlilik özlemi içerisinde karar alırlar. Bunu yaparken de verecekleri kararın sonuçlarını da gözetmek isterler. Yanlış kararlardan kaçınan İkizler burcu insanları her zaman rasyonel olma gereği hissederler. Hayatınızdaki İkizler burcu insanlarından kendileri için karar vermelerini istediğinizde en doğru kararı alacaklarından emin olabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.