Venüs Aslan Burcunda! Alev alev aşklar!

  • 0 paylaşım
  • 10.837 OKUNMA

Aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs, 26 Ağustos itibariyle Aslan burcunda, 20 Eylül’e kadar sürecek yolculuğuna başlıyor. Sevmeyi, sevilmeyi, hayattan alınan zevki temsil eden göklerin prensesi Venüs’ün, görkemli, gösterişli, coşku dolu Aslan burcuna geçmesiyle, ilişkiler adeta bir aşk filmi havasında yaşanacak!

Venüs, ateşli Aslan burcunda aşkları pırıl pırıl parlatıp, tüm duyguları harekete geçirecek. Bu dönemde, aşklar adeta dev bütçeli bir Hollywood filmi gibi yaşanacak.

Bu zamana kadar hislerini yanlış anlaşılacağından korkup içinde tuttuysan, aşkını dağlara taşlara, tüm dünyaya haykırmanın tam zamanı. İçinden romantik ve gözü kara bir şair çıkabilir. Venüs Aslan’dayken, tereddüte, çekingenliğe, mantığa yer yoktur. Aşk ya ölümüne bir tutkuyla yaşanır ya da hiç yaşanmaz. Aşkın için Roma’yı da yakar, dönüp arkana bile bakmazsın.

Bu dönemde partnerinle romantik bir film setinde gibisin. Birlikte romantik geziler, gösterişli yemekler, sevgilinle birbirinize yüreğinizden kopup gelen aşk sözcükleri fısıldayabileceğiniz beş yıldızlı tatiller hiç eksik olmayacaktır. Sevdiğin için elinden geleni ardına koymaz, jestleri arka arkaya sıralar, onun romantik şövalyesi ya da prensesi olursun.

Venüs Aslan’dayken, içinde var olan aşk potansiyeli, yazın çıkan orman yangını gibi hemen alev almaya hazır olduğundan, bu dönemde tutkuyu, gerçek aşkla karıştırma tehlikesi içindesin. Böyle durumlarda, gerçeği kendine sormalısın. En doğru kararı kalbin verecektir.

Bu romantik ve ateşli yerleşim, yine film setinden fırlamışçasına romantik evlilik teklifleri de getirebilir. Düğünler de adeta bir kraliyet düğünü tadında hem romantik hem de pek gösterişli olacaktır. Kendi aşk hayatının baş rolü olacağın bu güzel dönemin tadını çıkarmaya bak.

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
1259
Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Ari Ağustos 27, 2017

venüs burcum aslan ek bi etken yaratır mı?

Fortuna Ağustos 29, 2017

Merhaba, evet seni normale göre daha yoğun ve pozitif olarak etkiler.