Selena Gomez Hayranlarına Kötü Haber!

  • 0 paylaşım
  • 637 OKUNMA

Geçtiğimiz günlerde Selena Gomez ve The Weeknd’in sarmaş dolaş fotoğraflarının basına yansımasının ardından fotoğraflar ve ikili hakkındaki dedikodular gündemden düşmüyor.

Konuya bir de The Weeknd’in eskisevgilisi Bella Hadid’in dahil olması işleri iyice kızıştırdı. Biz dededikodulara bir de astroloji perspektifinden bakalım dedik.

Selena Gomez’ın doğum haritası, şu aralarda başlayan birilişkinin ünlü şarkıcının hayatında çok uzun soluklu olmayacağını gösteriyor.The Weeknd ve Selena Gomez birliktelerse bile bu ilişkinin odağı eğlence, parave şöhret. İkili beraber güzel vakit geçirecek ve şöhretlerine şöhret katacakve sonrasında ayrılacak diyebiliriz.

Maalesef Selana Gomez hayranlarına bir kötü haber daha var.Bu yaz Selena’nın hayatında ani gelişmeler olabilir ve bu gelişmeler onubeklenmeyen kararlar almaya zorlayabilir. Başarılı şarkıcının duygusalpatlamalar yaşaması ve kariyerinde bir değişiklik yapması mümkün.

2017 yılının ikinci yarısında Selena’yı pek de güzel günlerbeklemiyor. Şarkıcı, geçtiğimiz dönemde yaşadığı sağlık problemine benzer birsorunu tekrar yaşayabilir. 2018 ve 2020 yılları arasında hastalığı nüksedebilirve uzun bir tedavi süreci geçirmek durumunda kalabilir.
Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar: ,