Metin Hara Adriana Lima Aşkı Nereye Gider?

  • 47 paylaşım
  • 3.728 OKUNMA

Adriana Lima ve Metin Hara bir süre önce, sosyal medyada birbirlerine yağdırdıkları övgülerin ardından, havaalanında çekilen öpüşme görüntüleriyle gündeme oturdu. Tabi şifacı genç yeteneğimizin, mütevazi yaşamı ve Adriana Lima’nın galaksiyi aşan güzellik namı bir araya gelince, bu küçük masum öpücüğün gürültüsü ayyuka çıktı.

Peki gökyüzü bu ilişkiye ne diyor?

Venüs’ü Boğa’da, Ay’ı Balık’da konumlanan haritasında Terazi ve İkizler burcu yoğunluğu dikkat çeken Türkiye’nin modern şifacısı Metin Hara, masum olduğu kadar masalsı ve dişi hatlarıyla dikkat çeken bir eş istiyor. Tam da umduğu gibi, Victoria Secret’ın en göz alıcı meleği, masallar diyarından çıkıp, Hara’nın aşk yolculuğuna çıkarmayı vadettiği, ‘Yol’ kitabı elinde geliyor.

Adriana Lima’nın yıldız haritası da tıpkı Metin Hara gibi İkizler ve Terazi burcunda yoğunlaşıyor. Hayali ise entelektüel bir birliktelik. Hayranı olduğu yazarla birlikte olması fikri bu açıdan hiç de saçma değil.

Şimdi gelelim çiftimizin ilişki uyumuna. Zihinsel bir birliktelik kurmaları kimse için sürpriz olmaz ancak aralarında tensel bir çekim olamaz. Yani PR dendiğinde akla gelen bu derinliksiz ruhların gerçekten aşk yaşaması imkansıza yakın. Dolayısıyla ilişkileri sıkı bir arkadaşlığın ötesine geçmez. Birbirlerini merak etmeleri olası. Yakınlaşmaları, daha fazla tanışmak istemeleri çok normal. En iyimser tabloda, kitap okuma seansları ticari faydası yüksek güzel bir dostluk kurmalarını sağlar. 

Hara fikirleriyle Adriana Lima’yı hareke geçiriyor, bu doğru, zaten mesleği bu. Metin Hara’nın takipçileri de öyle üç beş değil, milyon milyon artıyor, ne güzel. Kalabalıklar içinde öpüşmelerinde de ne var ki, kim görecek! Sonra yolculuğumuzun mahremiyetine saygı duyun demelerinde de bir şey yok. En doğal hakları. Özel hayatın gizliliği esastır zaten. Yani sevgili okur, bu stratejik birliktelikten biz dahil herkes memnun.

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Yazıya 3 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Aynur Temmuz 12, 2017

Bence bunların ilişkisi sahte. İlişkiden çok kitap tanıtımı yapılıyor her yerde görüyoruz herşey paraya alet olmuş.

Cebeli Tarık Temmuz 12, 2017

Kıskandın mı kız yoksa 😀

Rumeysa Arslan Temmuz 12, 2017

Sayın yazar, siz burada burç yorumlayacak Hara ile Lima’nın uyumunu yorumlayacaksınız sanmıştım son ana kadar! Ne yazık ki herkesleşip yine hadsizliğinizi belli ederek bu insanların özel hayatlarını eleştirmişsiniz. Bu sayfaya hiç yakıştıramadım.