İkizler Burcu Nasıl Aşk Acısı Çeker?

  • 58 paylaşım
  • 8.087 OKUNMA

İkizler sevgilisinin önce rengine kapılır, sonra zihnine vurulur! Zekâsı kulağından taşmayan, sözü içinde durandan hoşlanmaz. Şeytan tüyü var deriz ya hep, herkesin dikkatini çeker İkizler tılsımlı cümleleriyle kısa süreli flörtler eder. Aşka düşünce eğlencesi çok, neşesi yerinde, anlatacak hikayesi bol bulunur. Peki aşk kapıyı çaldığı gibi çarpıp gidince ne olur?

Hemen arkadaşlarının yanına koşar!

İkizler’in tüm duyguları dilindedir. Hislerini kendi cümleleriyle kulağına çalınmadan tam olarak anlamaz. Kederini paylaşmak için koştuğu arkadaşlarına saatlerce dert yanar, haklı haksızı çok iyi bilir de bir kez de dostlarından duymak ister. Yaşadığı bu duyguyu enine boyuna anlatır, tüm örneklemeleri yapar! bazen ağlar, bazen kızar, çokça anlatır, içinde ne varsa bir güzel boşaltır. Hızını alamazsa gece sabah olur, akıl da danışır, karar da bildirir. Anlata anlata işin içinden çıkacağını, sohbetin sonunda olanı biteni unutup yeni hayatına yelken açacağını sansa da o kadar kolay olmaz! Yine de birazcık rahatlar.

Sosyal medyaya dalar!

Arkadaşlar gidip bir başına kalınca İkizler bu kez de telefonuna sarılır. Başlarda komikli, kedili, çocuklu videolara sarıp, zihninin sesini susturmaya çalışsa da biraz güler, eğlenir kulaklarını tırmalayan, içini kemiren merakına yenik düşüp malum soruyu sorar; “Acaba şimdi nerede, ne yapıyordur”. Ex sevgili araştırma vakti gelip çatınca, ismi bulunan her boşluğa yazılır, eşinin dostunun hala bağlantıda olduğu hesaplarına şöyle bir göz atılır, İkizler araştırmaya koyulur. Telefonu elinde o hayattan öbürüne, o sayfadan ötekine zıplayan İkizler, neyi aradığını da unutur, kendini olmadık sayfada ilginç bilgiler okurken bulur.

Zihnini oyalayacak bir şeyler bulur!

Asıl faaliyet alanı zihni olan İkizler’in düşüncelerinden uzaklaşması için kendine bolca uğraş bulması gerekir. Konu döner dolaşır güzel günlerin sona erdiğine bağlanır! İkizler’in iç sesini bastıracak türlü meşgaleler bulup, kendini eğlemesi gerekir. Kitaplığına yönelir önce, birkaç kitap karıştırır. Bilgisayar başında alır soluğu, hemen başlayabileceği kursları soruşturur. Eli değmişken birkaç da seyahat planlayan İkizler, her gününü her saatini doldurur! Arta kalan zamanlarında ise arkadaşlarıyla sohbete koyulur.

Eğlenceden geri gelmez!

Gelgit ruhu malum içinde durduğu gibi durmaz İkizler’in. Ne vakit neşenin dibine vurdu ne ara hüzünlere gark oldu takibi de anlaması da zordur. Yalnız kalınca zihninin sesiyle fazlaca sohbete koyulursa, modu düşebilir, depresyonun eşiğine gelebilir. Hal böyle olunca İkizler fazla yalnız kalmaz, gürültüsü bol, müziği şen, dansı keyifli ortamlarda hoşça vakit geçirmeye dalar! Ruh haline kaçacak kuytu bırakmaz!

Flört kapıyı çalar!

Artık iyiden iyiye ayrılık acısından uzaklaşan, mutlu mesut yaşantısının büyüsüne kapılan, dost sohbetlerinde konuşmalara doyamayan İkizler’in gözü birini keser, kalbi pırpır eder! onca okumanın, gezmenin, eğlenmenin, türlü uğraş edinmenin yapamadığını küçük bir kalp çarpıntısı bir anda yapar. Artık geçmiş bulanık, yarınlar keyif doludur. Sohbet başlar, İkizler müstakbel sevgilinin ağzının içine bakar! Eski heyecanı yerini alır, hevesli bakışlarını takınan İkizler dilinin bağını çözüp, şeytan tüyünü ortaya çıkarır.

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
5081
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar: ,
Demet Evgar: Bir Garip Boğa

Demet Evgar: Bir Garip Boğa

0
0
14 Aralık, 13:32
Yengeç Burcunun Olmazsa Olmazları!

Yengeç Burcunun Olmazsa Olmazları!

0
0
14 Aralık, 12:00
Burcun Arkadaşını Ele Veriyor!

Burcun Arkadaşını Ele Veriyor!

0
0
14 Aralık, 11:00
Ergenlik Çağında Burçlar!

Ergenlik Çağında Burçlar!

0
0
12 Aralık, 15:19
Boğa Burcunun Olmazsa Olmazları!

Boğa Burcunun Olmazsa Olmazları!

1
0
12 Aralık, 13:53
İkizler Burcu Ünlüleri!

İkizler Burcu Ünlüleri!

0
0
11 Aralık, 17:25
Koç Burcunun Olmazsa Olmazları!

Koç Burcunun Olmazsa Olmazları!

0
0
11 Aralık, 16:56