Caner, gerçek aşkı buldu mu?

  • 0 paylaşım
  • 380 OKUNMA

Merkür retrosunda evlenen bir ünlü çift daha: Şükran Ovalı ve Caner Erkin.
Şükran ve Caner, 2 0cak’ta hayatlarını birleştirdi. İki taraf da popüler olunca magazin basını bu evliliğe kayıtsız kalamıyor. Caner’in eski eşinin çıkışları da çifti ve evliliklerini daha ilgi çekici hale getiriyor. Konu, bizim açımızdan da evliliğin Merkür’ün retroda olduğu tarihlerde gerçekleşmesi sebebiyle ilgi çekici. Çiftin doğum haritalarına ve evliliklerine bir göz atalım!
Caner, evlilik hayatını seven ve bir yuvası olsun isteyenbir adam; mutlaka bir ilişki içinde olmak istiyor. Enerjisi oldukça yüksek birinsan, aynı zamanda cesur, akıllı ve girişken ama Caner için sevdiği birininonun attığı adımları ya da verdiği kararları onaylaması önemli.Şükran ise ilişkinin baskın karakteri. Caner’in ele avucasığmaz ve çocuksu tavırlarını sabrı ile tolere edebiliyor. Fakat Caner’inŞükran’ın sabrının da bir sınırı olduğunu unutmaması, ilişkinin akıbetiaçısından oldukça önemli. Caner, adımlarının onaylanmasından Şükran ise karşıtarafa ne yapması gerektiğini söylemekten hoşlanıyor. Bu anlamda birbirlerinitamamlıyorlar diyebiliriz.İkilinin evlilik tarihleri, bizi biraz şüpheye düşürse dedoğum haritalarına baktığımızda Şükran ve Caner’in birbirlerini çok iyi anlayanbir çift olduğunu görüyoruz. Aralarında güçlü bir çekim ve aşk var. Bu aradaönümüzdeki yıl, çiftin hayatında güzel gelişmeler olabilir.

Caner’in hayranlarına da bir müjde verelim; gelecek yılbaşarılı futbolcunun kariyerinde önemli bir yıl olacak, kariyerinde çıtayıbiraz daha yükseğe taşıyabilir.

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
11
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar: ,