Moyra Hakkında

Hepimiz hayatımızla ilgili zaman zaman önemli kararlar vermek zorunda kalırız. Bu kararların bazıları, sonrasında dönüp baktığımızda aslında hayatımızda bir milat görevi görür. O andan sonra hayatımızın akışı değişmiş ve kader bizi başka bir yola sürüklemiştir. Evlenmek, boşanmak, çocuk sahibi olmak, meslek seçmek, işe girmek, iş değiştirmek gibi pek çok önemli karar aslında hayatımızın akışını değiştirecek türden önemli mihenk taşlarıdır.

Karar verirken daha çok aklımızı kullanarak hareket etmeye çalışırız. Mantığımızın bize doğru yolu göstereceğini düşünürüz. Bazen de mantığımızı devre dışı bırakır bütünüyle sezgimizle hareket etmeyi tercih ederiz. İç sesimizin bizi yanıltmayacağına inanırız. İşin gerçeği çoğu zaman aklımız ve sezgimiz birbirinin zıddı şeyler söyler, kafamızı karıştırır ve karar vermekte zorlanırız. Geleceği bilen birisi olsa da bize yol gösterse ve belirsizlikler ortadan kalksa isteriz.

Astroloji, hayatımızın çeşitli alanlarında belirsizliğin hakim olduğu durumlarda yolumuza ışık tutan bilge bir rehber gibidir. Bu rehber sayesinde önünüzdeki olasılıkları net bir biçimde anlar ve karar vermekte zorlandığınız tüm konularda içiniz rahat adımlar atabilirsiniz.

Kaderin saklı şifreleri sadece astroloji ile çözülebilir. Bu şifreleri ise en iyi Moyra bilir.