11 Ocak Burç Yorumları

Duygusal olarak yoğun bir gün bizi bekliyor. Karar verirken sezgilerimize kulak verebiliriz. Endişe duyduğumuz konular ortaya çıkabilir. Evimiz, ailemiz, sağlığımız ve güvenliğimizle ilgili konular gündeme gelebilir.Akşam üstü saatlerinde daha hassas olabiliriz. Sevgimizi göstermekten çekinmeyeceğiz. Günün gökyüzü hareketleri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün aşırı duygusal ve hassas olabilir, hiç beklenmedik anlarda geçmişe dönerek, gözlerin dolabilir. Seni mutlu edecek hayallere dalabilir; duygularını içten ve derinden yaşayabilirsin. Ailenin ihtiyaçlarına karşılık vermek, muhtaçlara yardım etmek senin için çok önemli olabilir.

Sevgili Boğa; yapacağın görüşmeler seni geçmişe döndürebilir, içinde biriktirdiğin hislerini arkadaşlarınla paylaşabilirsin. Yakın çevre, kardeş, kuzen ya da dostlarla bağlarını güçlendirebilir; iletişime geçebilirsin. Kendini ifade ederken çok duygusal ve romantik olabilirsin.

Sevgili İkizler; aslında bugün beklediğin satışlar gerçekleşebilir ama anılarından vazgeçmek sana zor gelebilir.  Aileden gelebilecek finansal veya manevi desteğe ihtiyaç duyabilir, iş yaşamında duygu ve sezgilerini kullanabilirsin. Aynı zamanda hayal ettiğin bir sosyal çevrenin ya da ilişkinin içinde olabilirsin.

Sevgili Yengeç; çok duygusal olduğun birkaç gün geçirebilirsin. Hem kendinin hem de sevdiklerinin ihtiyaçlarına çok duyarlı olabilir, isteklerini hemen yerine getirmek isteyebilirsin. Görüşlerin, inançların ve değerlerin senin için çok önemli olduğundan onları korumak ve kollamak adına harekete geçebilirsin.

Sevgili Aslan; günü mümkün olduğunca arka planda kalarak geçirmek isteyebilir, yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilirsin. Duygularının kimse tarafından fark edilmemesini isteyebilir, bir yandan da seni kimsenin anlamadığını düşünebilirsin. Yardımlaşmak ve paylaşımda bulunmak isteyeceğin bir gündesin.

Sevgili Başak; bugün ilişkiler, ortaklıklar ya da iş birliklerinde hayalini kurduğun gelişmeler olabilir, teklifler veya öneriler alabilir, geleceğini yeniden şekillendirmek isteyebilirsin. Duygusal ve romantik bir gün geçirmeni sağlayacak ortamlar oluşabilir, arkadaşlarınla paylaşımlarda bulunabilirsin.

Sevgili Terazi; ne kadar istesen de saklanamayacağın, göz önünde olacağın bir gündesin. Duygularını herkesle paylaşmak isteyebilir, çevrendekilere sevecen bir tavırla yaklaşarak onlarında duygularına tercüman olabilirsin. Bugün iş ortamının en aranılan kişisi sen olabilirsin.

Sevgili Akrep; ne kadar güçlü görünmeye çalışsan da bugün duygularının etkisi altında olabilirsin. Sevdiklerin için her türlü fedakârlığa hazır olman, onlara şefkatle yaklaşman romantik ilişkilerini daha da güçlendirebilir. Değerlerini ve inançlarını korumak için mücadeleye hazır olabilirsin.

Sevgili Yay; bugün hem duygularını hem de harcamalarını kontrol altına almakta oldukça zorlanabilirsin. Gelişmelerin ancak sonraki günlerde farkına varabilir, yaşadığın iniş çıkışları anlamayabilirsin. Ailenle yapacağın maddi, manevi paylaşımlar seni rahatlatabilir, kendini hislerinin akışına bırakabilirsin.

Sevgili Oğlak; antlaşmalar, iş birlikleri ya da ortaklıklarla ilgili gelişmeler, beklediğinden de kolay olabilir. Eşinle ya da yakın ilişkide olduğun kişilerle tam bir paylaşım, uyum ve anlayış içinde olabilirsin. Uzun süredir beklediğin haberleri alman seni harekete geçirebilir.

Sevgili Kova; yarın gerçekleşecek dolunay öncesi en doğrusu sezgilerini dinlemen ve akışa teslim olman. Aslında yaratıcılık gerektiren konularda yeteneklerini ön plana çıkarabilir ve başarılı çalışmalar yapabilirsin. İş arkadaşlarının ihtiyaçlarına fazlasıyla duyarlı olabilir, onlara yardımda bulunabilirsin.

Sevgili Balık; bugün olaylar sen farkına varmasan da tam istediğin gibi gelişebilir. Romantik ilişkilerle ilgili hayallerinin gerçekleştiğini düşünerek mutlu olabilir ve kendini aşka kaptırmak isteyebilirsin. Bugün güzelliğin veya yardımsever tavırlarınla çevrendekileri büyüleyebilirsin.

Yazar hakkında / Moyra