8 Ocak Burç Yorumları

Haftanın en keyifli günü bizi bekliyor. İşlerin yoluna girdiğini, her şeyin tam da planladığımız gibi yürüdüğünü göreceğiz. Çevremizden de destek görebileceğimiz bugün, bir süredir ertelediğimiz keyifli aktivitelere zaman ayırabileceğimizi gösteriyor. Bugünden itibaren yavaş yavaş yeni adımlar atmak için de kendimizi hazır hissedeceğiz. Günün gökyüzü hareketleri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün düz hareketine geçecek olan Merkür, bir süredir yoğun ve engellerle boğuşarak geçirdiğin iş yaşantın üzerinde olumlu akışa olanak sağlayacaktır. Artık konsantrasyonun yüksek bir şekilde görev ve sorumluluklarına dönebilirsin. Finansal işlerde ayağın sağlam yere basarak ilerleyeceğin koşulların peşine düşebilirsin.

Sevgili Boğa; bugün planlı ve gerçekleri de göz önünde bulundurarak hareket edebilirsin. Kendini yormadan, telaşa düşmeden keyiflerine de vakit ayırarak günü geçirebilirsin. Son günlerde aklını kurcalayan ve zorlandığın eğitim, yolculuklar, yabancılar, medyaya ait işlerini artık belli bir seviyeye taşıma şansın olabilir.

Sevgili İkizler; burcunun yönetici gezegeni nihayet düz hareketine dönerek seni yaşadığın kaostan çıkaracak. Değerlendirmelerini yaptığın parasal işlerin ve duygusal paylaşımlarınla ilgili artık bazı kanaatler edinmiş olabilirsin. İç dünyanda ve ilişkilerinde aradığın huzur ve konforu artık sağlaman daha kolaylaşacak.

Sevgili Yengeç; bir süredir geri giden Merkür seni iş, gündelik yaşam ve sorumluluklarınla ilgili bayağı zorlamış olabilir. Artık bugün itibariyle daha rahat nefes alabilirsin. Ayrıca bedenine ve sağlığına da gereken özeni gösterebilir; spor, tedavi gibi aksattığın çalışmalara dönebilirsin. Günü ise keyifli geçirmeye odaklanabilirsin.

Sevgili Aslan; gerek duygusal gerekse de maddi alanda yolunda gitmeyen durumlar bugün itibariyle hızını kesmekte. Beraberliğinle ilgili edindiğin tecrübelerden yola çıkarak yeni adımlar atma şansın olabilir. Yatırımlarınla ilgili bir süredir durağan olan koşulların canlanabilir; girişimde bulunma arzunu yeniden kazanabilirsin.

Sevgili Başak; eve, aileye, yerleşime ve işe ait alanlarda zorlayıcı koşulların yeni bakış açınla ve geliştirdiğin çözümlerle üstesinden gelebileceksin. Artık ilerlemeye ve üretkenliğe daha yakınsın. İnzivadan veya yoğun uğraşlardan kafanı kaldırarak keyiflerine yönelebilirsin. Günü yakınlarınla ve sana huzur verenlerle geçirebilirsin.

Sevgili Terazi; düz hareketine dönen Merkür anlaşma, sözleşme, yolculuklar, eğitim, medya ve hukuksal işlerinde de kısıtlandığın koşulların açılmasına olanak sağlayacaktır. Zihninde olanları daha rahat ifade etme olanağını da bulabilirsin. Ayrıca gün içinde parasal anlamda seni ufak çaplı krize iten durumlara da çözüm üretebilirsin.

Sevgili Akrep; parasal işleri konu eden alanda bir süredir geri giden Merkür bugün nihayet düz hareketine geçiyor. Bu da sana artı bir durum olarak yansıyabilir. Değerlendirmeye tabi tuttuğun bütçen doğrultusunda, hareket etme yeteneği kazanmış olmanın başarısını yaşayabilirsin. İlişkilerinde maddi koşulların belki artık ne denli önemli olduğunun altını çizecek gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili Yay; burcunda geri harekette olan Merkür bugün itibariyle düz hareketine dönerek düşüncelerini ifade etmende, girişimlerinde mantığın ve aklınla davranmanda sana destek olacaktır. Değişen bakış açın daha önceden çözemediğin uğraşlarınla ve ilişkinle ilgili yeni açılımlara neden olabilir. Günü dinlenerek veya keyifli faaliyetlere yaşantında yer vererek geçirebilirsin.

Sevgili Oğlak; bilinçaltını simgeleyen alanda geri giden Merkür belki iç hesaplaşmalara ve korkularınla yüzleşmelere neden oldu. Artık düz harekete dönmesiyle birlikte sorguladığın olay ve durumlarla ilgili harekete geçme şansını yakalayabilirsin. Ayrıca seni zorlayan, perde arkası kalan veya kontrolün dışında gelişen koşullardan sıyrılabilirsin.

Sevgili Kova; düz hareketine dönen Merkür hedeflerinle ilgili daha akıcı ilerleyeceğin koşulları getirmekte. Alacağın bilgiler, fikir paylaşımları senin adına geliştirici ve ufuk açıcı olabilir. Grup çalışmaları, ekip işleri ve arkadaşlıklarında yaşanan sorunlar da biraz olsun hafifleyebilir. Bozulan ilişkilerini düzeltebilirsin.

Sevgili Balık; nihayet düz hareketine dönen Merkür iş ve sosyal yaşantında koşulların iyileşmesine olanak sağlayacaktır. Bir süredir ortada sonuçsuz kalan işlerin, faaliyetlerin ve adımların artık belli bir hız kazanabilir. Ayrıca sosyal konumunu da etkileyecek bir karar alma fırsatını bulabilirsin. Bugün ayağın yere sağlam basarak ilerleyeceğin koşullar var.

 

Yazar hakkında / Moyra