6 Ocak Burç Yorumları

Güne ilginç enerjiler altında başlayacağız. Oldukça tempolu bir gün bizi bekliyor. Kendimizi istekli ve kararlı hissedebilir, başarılı olma arzusu duyabiliriz. Bireysel olarak harekete geçme enerjimiz ve motivasyonumuz yüksek. Sabah saatlerinde ani gelişmeler olabilir, ani tepkiler verebiliriz. Günün gökyüzü hareketleri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; güne oldukça zorlu koşullarda başlayabilirsin. Seni yolundan alıkoyan ve aniden ortaya çıkabilecek gelişmelere açıksın. Özellikle sabah erken saatlerde bir yandan otorite konumundaki kişi ve kurumlarla olan işlerinde zorlanırken bir yandan da güç kazanabileceğin koşullar mevcut. Dengeleri iyi kurabilirsen sonrasında başarı elde edebilirsin.

Sevgili Boğa; günün ilk saatlerinde zihnin oldukça karışık olabilir. Birçok şeyi anda düşünmek zorunda olabilirsin. İçten içe hissettiğin başarı ve liderliği elde bulundurma baskısı ruh halini etkileyebilir. Seni yoran duyguları ve kafanı kurcalayan düşünceleri geri plana atabilirsen hedeflerine varmamak söz konusu bile olamaz.

Sevgili İkizler; sabah erken saatlerden itibaren kendinizi bir koşuşturmanın içinde bulabilirsiniz. Kendi istek ve hedefleriniz doğrultusunda ilerlemek isteyebileceğiniz gibi başkalarının da size bağlı hareket etmelerini talep edebilirsiniz. Bu yüzden çevrenizdekilerle rekabete girebilirsiniz. Günün ikinci yarısında anlaşma zemini kurulabilir.

Sevgili Yengeç; gün boyunca dikkatleri üzerinde toplayacak gibisin. Özellikle sabah saatlerin hareketli ve yoğun geçebilir. İşini, sosyal konumunu ve aileni ilgilendiren konularda şaşırtıcı gelişmeler yaşayabilirsin. İkili ilişkin veya iş birliklerinde geçtiğimiz hafta gündeminde olanlar farklı bir boyut kazanabilir; yenilenmeler içinde olabilirsin.

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde yurtdışı, akademik çalışmaların, eğitim veya hukuki işlerinle ilgili alandan alacağın sürpriz haberler olabilir. Gelen bilgiler doğrultusunda atacağın adımlar uzun vadede maddi manevi kazanç getirebilir. Bugün alacak borçlarla ilgili gerçekçi olmanda fayda var. Hesabını bilerek hareket etmelisin.

Sevgili Başak; günün erken saatlerinden itibaren mali konularda seni ufak çaplı krize iten durumlarla karşılaşabilirsin. Ortak gelirlerin, eşin parası, alacak borç hesaplarınla ilgili aklında olmayan durumlar ortaya çıkabilir. İlişkiler alanında paylaşımlarında daha ayakların yere basmadan hareket edebilirsin. Hayale kapılmaya meyillisin.

Sevgili Terazi; beklenmedik durumların ve sürprizlerin gündeme geleceği bir güne uyanabilirsin. Eşin, yakın ilişkide olduğun kişi ve iş birliği içinde olduğun partnerlerinden ummadığın tepkileri görebilir veya teklif alabilirsin. Talep ettikleri koşulları oluşturmak için zamana ihtiyacın olabilir. Bazı belirsizlikler seni zorlayabilir.

Sevgili Akrep; erken saatlerden itibaren yoğun bir çalışma temposuna girebilirsin. Beklenmedik gelişmelerle ortaya çıkan durumları toparlamak ve belli bir düzen sağlamak için çaba gösterebilirsin. Koşulların hem bedensel hem de zihinsel olarak seni yorabilir. Aşkta, sevgide veya çocuklarınla olan ilişkinde fedakâr ve affedici olman gerekebilir.

Sevgili Yay; ilk anda sürpriz yaratan ve reddettiğin durumlar sonrasında yenilenmene olanak sağlayacaktır. Aşkta, yaratıcılık gerektiren işlerde, parasal alanda ve çocuklarınla ilgili konularda hızlı karar alacağın gelişmeler gündeme gelebilir. Diğer bir yandan bazı olmazsa olmazlarını geride bırakman seni özgürleştirecektir.

Sevgili Oğlak; sabah saatlerinde beklenmedik durumlara açıksın. Bitiş ve başlangıçlar yaptığın şu süreçte hızlı karar almanı gerektiren durumlarla karşılaşma ihtimalin yüksek görünüyor. Duygularının etkisiyle yanılgılı olabilecek adımlar atmaya da müsaitsin. Yakın çevre ve kardeşlerle ilgili de seni fedakarlığa iten gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili Kova; kardeşlerin, arkadaşların ve yakın çevrenden gelen haberler seni sabah saatlerinde şaşırtabilir. Ayrıca bugün anlaşma, sözleşme veya yolculukları da içene alan konularda sürprizlere açıksın. Kimsenin senden beklemediği yanıtları da vermen olası görünüyor. Parasal alanda bazı fedakarlıklar içinde olabilirsin.

Sevgili Balık; sabah saatlerinde parasal alanda hiç beklemediğin durumlarla karşılaşabilirsin. Beklemediğin bir borç çıkabileceği gibi umudunu kaybettiğin alacağını da tahsil edebilirsin. Ancak gün boyunca hızlı karar alıp riskleri göz ardı ederek adım atmamalısın zira yanılma payın yüksek.

 

Yazar hakkında / Moyra