Aslan Kadını Aşık Olursa

  • 128 paylaşım
  • 3.481 OKUNMA

Büyük hisseder! şimdilik biraz hoşlanıyorum, flört etmeye başladık bakalım hayırlısı, sempati duyduğum doğrudur, görüşüyoruz şimdilik gibi idarelik duygularla yetinmez, aşkından divane olur, sevgisinden pervane! Aslan severse tam sever düsturuna sarılır, alır aşkını yanına yakıştırır, fotoğrafı halka açık panolara giydirir, cümle aleme afiş olur! sonra ver elini meydanlar, duyduk duymadık kalmayacak anonslar! Başka ne mi olur?

Gösterişini azaltır, mum ışığında dolaşır!

Aslan’ın simi pulu teninde, ışıltısı üstünde, sahnelerin en önünde de olsa aşk bacayı sarıp, gönül sevdaya düşünce, romantizm tüm varlığını devralır, jeneratörler kapanır, loş ışıklar yalnız kendi etrafını ışıldatır! Artık kırmızı halılar kalkıp, tenine güller serper, bangır bangır müziğin yerini tatlı bir melodi, tırnaklarının yerini yumuşak avuç içleri alır! Aslan romantizmi bir yaşar pir yaşatır!

İlişkisini eşe dosta iftiharla sunar!

Aşk’ın destanı, sevginin fermanı bir güzel yazılır, elçinin sesine megafon, diline ferman tutuşturulur, aşkları yedi cihana duyurulur, dillerden düşmez olur! Bir de öve övüne bitiremez! Sevdiğini önüne katar, tüm ömrünü ona adar! Koltukları kabarık, göğsü şişik, gözleri aşktan kör olan Aslan, yârini iftiharla koluna takar, kıskananlar çatlasın turuna çıkar!

Kesenin ağzını açar, cömertliğine diyecek olmaz!

Aşkından kavrulur, üstüne çok sever tutulursa, elini korkak alıştırmaz, tepeme çıkar diye düşünmez, hediyesini bol, jestini sürekli tutar; şımartır da şımartır! Aslan kalbine girmek zor, orada yaşamak pek keyifli, en rahattır! Sevildiğini bilsin diye mi sevgisini içine sığdıramadığından mı bilinmez, gül bahçelerinde saraylar mı yapsa, el üstünde tutup baş tacı mı yapsa bilemez, hepsini birden yapar! Aslan olmak ayrıcalıksa, sevdiği olmak daha ayrıcalıktır!

Koruma kalkanlarını gün yüzüne çıkartır!

Alır kolunun altına, çeker kanadını üstüne, bir onun iyiliği olur gayesi bir onun huzuru! Kendinden öte onu düşünür, yağmur değse şemsiyesi olur, rüzgar esse sıcacık yüreği! Daha karada zarar görmez, ardında Aslan eli, kalbinde Aslan sevgisi varsa sırtı yere gelmez, keyfi bir adım öteye gitmez! Amma abarttınız diyenlere sözümüz; bir Aslan’ın kalbine girin, ne saraylara sığabilirsiniz artık, ne şan mutluluk getirir ne şöhret!

Gurur duyar!

Aynalara bakıp kendini övmeleri rafa kalkar, “Çok güzelim be!” kendini beğenmeleri bir kenara itilir! Malum Aslan’ın ilgisinin, pohpohunun yeri boş kalmaz, müsait ilk boşluğa en yakışan çift ünvanı yerleşir, Aslan duyduğu gururu anlatsa sözler kifayetsiz, duygular yetersiz kalır! Yanına böyle yakışan, içini böyle ısıtan, karizması ötelerden duyulan, mis kokan sevgiliyi bulmuş, Aslan daha ne ister!

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
65161
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar: ,
Oğlak Burcu Ünlüleri!

Oğlak Burcu Ünlüleri!

0
0
17 Aralık, 12:00
Burçların Kalbine Giden Yollar!

Burçların Kalbine Giden Yollar!

0
0
17 Aralık, 11:00
Terazi Burcunun Olmazsa Olmazları

Terazi Burcunun Olmazsa Olmazları

0
0
16 Aralık, 12:00
Başak Burcunun Olmazsa Olmazları!

Başak Burcunun Olmazsa Olmazları!

0
0
15 Aralık, 16:50
En Çok Aldatan Burçlar!

En Çok Aldatan Burçlar!

0
0
15 Aralık, 11:00
Demet Evgar: Bir Garip Boğa

Demet Evgar: Bir Garip Boğa

0
0
14 Aralık, 13:32
Yengeç Burcunun Olmazsa Olmazları!

Yengeç Burcunun Olmazsa Olmazları!

1
0
14 Aralık, 12:00
Burcun Arkadaşını Ele Veriyor!

Burcun Arkadaşını Ele Veriyor!

0
0
14 Aralık, 11:00