Akrep Kadını Aşık Olursa

  • 143 paylaşım
  • 3.931 OKUNMA

Önce uzun bir duşla yersiz şüphelerinden arınır, sonra dört kolla sarılıp sahipleneceği sevgilisine en karanlıklarında ışıklı bir köşe ayırır! En derinlerinden gelen büyük aşkıyla duygularını kuşatır, geceleri şölene çevirir! Akrep kadını aşık olduysa, en büyük destan bir çırpıda yazılır!

Ölümüne gider!

En derin duyguların sahibi, dehlizlerin tek hakimi Akrep; severse ölümüne sever! Varlığını ruhunun en güzel köşesinde keyifle korur, arzusu bol, tutkusu sonsuz bir aşkın içine ömrünce buyur eder, bir gün de kendi başıma kalayım, hani benim yalnızlığım demez! Akrep’in kalbine giren şahaneye, karada ölüm rastlamaz, belaymış, musibetmiş hiç uğramaz!

Sevgisinden sahiplenir, üstelik iyi de şüphelenir!

Eğer bir Akrep kadını sahip olduğu en kıymetli varlığın sen olduğunu söylüyorsa, bil ki bu aşkın şakası yoktur, bulduğu tüm kollarıyla ahtapot misali sarılmış, hayatının baş köşesine oturtmuş, en derinlerine geçiş iznini ıslak imzalamış, kırmızı mumla bu konuyu sandıklara kapatmıştır! Gölge olup peşinde gezmesi, ummadık anda dibinde bitmesi, hayatındaki her ayrıntıyı ince eleyip sık dokuyarak tüm bilgilere hakim olmaya çalışması, güvensiz bir şüpheden değil, aşkının boyutundandır!

Her durumda arkanda durur!

Mühim olan ipi baştan sıkı tutup, Akrep’in güven duvarlarını sağlam örmek, gerisi teferruat! Bir defa güvenirse bir daha şüpheye düşmez, doğruluğuna inanırsa kuşkularında yanıp peşinde dört dönmez! Hatalar da yapsan, yanlışa da düşsen, Akrep senden duysun yeter! her koşulda arkanda durur, koşulda çetrefil dinlemez yanında olur! Akrep’e sırtını dayarsan, fırtınalar kopsa senin olduğun yerde yaprak kımıldamaz! Akrep çizilmez bozulmaz, yanmaz yapışmaz granit tava gibidir, ona zaten bir şey olmaz!

Geceleri tutuya boğar!

Malum yatak odasının enerji deposu, aşk gecelerinin zat-ı şahanesi; en arzulu gecelerin esas kadını Akrep, cinsel çekim gücüyle savurur, çarpar! En ulaşılmaz, fantezilere sığmak, akıllar almaz karanlık deneyimler, onun derininden çıkar! Beklentiyi yüksek tutmakta fayda var!

Sadık olur!

Zaten her gece barda, gözü dışarda değildir ancak ilişkilerinde beklentisinin yüksek oluşu, aşk maceralarında boy göstermesine sebep olabilir! Güvenmediğinin yanında durmaz, arzusu kıt olanla uzun süre uğraşmaz! Gönlü ya aşka düşmüştür ya da zorlamayla gönül ilişkisi kurmaz! Ama aşka düşmüşse, gözünü de gönlünü de dışarıya kapatır, kuytusu da ulu ortası da bir tek sevgilisine ait olur!

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
5519
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar: ,
En Çok Aldatan Burçlar!

En Çok Aldatan Burçlar!

0
0
15 Aralık, 11:00
Demet Evgar: Bir Garip Boğa

Demet Evgar: Bir Garip Boğa

0
0
14 Aralık, 13:32
Yengeç Burcunun Olmazsa Olmazları!

Yengeç Burcunun Olmazsa Olmazları!

0
0
14 Aralık, 12:00
Burcun Arkadaşını Ele Veriyor!

Burcun Arkadaşını Ele Veriyor!

0
0
14 Aralık, 11:00
Ergenlik Çağında Burçlar!

Ergenlik Çağında Burçlar!

0
0
12 Aralık, 15:19
Boğa Burcunun Olmazsa Olmazları!

Boğa Burcunun Olmazsa Olmazları!

1
0
12 Aralık, 13:53
İkizler Burcu Ünlüleri!

İkizler Burcu Ünlüleri!

0
0
11 Aralık, 17:25
Koç Burcunun Olmazsa Olmazları!

Koç Burcunun Olmazsa Olmazları!

0
0
11 Aralık, 16:56