8 Şubat Burç Yorumları

Burçlar Nisan 21, 2017
55 views

Güne biraz endişeli başlayabiliriz. Özellikle önümüzü görememenin ve şartları netleştirememenin getirdiği bir kaygı olabilir. Öğleden sonra şartlar biraz zorlaşabilir. Kendimizi stres altında hissedebilir, sorumluluklar altında ezilebiliriz. Akşam saatlerinde ani tepkiler vermeye açığız, bu nedenle harekete geçmeden önce dikkatli düşünmeliyiz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; sabah saatlerinde fazlasıyla duygusal ve kırılgan davranabilir, hayallerine sığınma ihtiyacı hissedebilirsin. İş ve aile yaşamının getirdiği sorumluluklar ağır gelebilir,  kendini baskı altında hissedebilirsin. Başladığın konuların ilerlemesi için yoğun bir çaba sarf edebilir, sınırlarını zorlayabilirsin.

Sevgili Boğa; bugün sana danışanlara anlayışla yaklaşabilir, herkesin duygularına hitap edecek bir iletişim sergileyebilirsin. Fakat hem imza sürecinde olan anlaşmalarda hem de özel görüşmelerinde kendini ifade etmekte zorlanabilir, karşı tarafın baskısına maruz kalabilirsin. Yollarda dikkatli olmalısın.

Sevgili İkizler; istediğin gibi harcama yapamamak seni mutsuz edebilir, kısıtlanmanın getirdiği baskıyı üstünde hissedebilirsin. Geleceğe dair hedeflerin için ya da keyif aldığın konular için ihtiyacın olan parayı kazanmanın mücadelesini verebilirsin. Ani gelişmelerden dolayı harekete geçebilirsin.

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde fazla idealist ve hayalci bir yaklaşım sergileyebilirsin. Fakat sonrasında gerçeklerle yüzleşerek harekete geçmen gerektiğini fark edebilirsin. Herkesin ve her şeyin senin karşında olduğu hissine kapılabilir; baskı altında olduğunu düşünebilirsin.

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde fedakârlık yapmanı gerektiren durumlara anlayışla yaklaşsan bile hemen ardından duygu sömürüsüne maruz kaldığını düşünebilirsin. Yalnız kalıp, kendini dinlemek ve kimseyle muhatap olmamak istemene rağmen koşullar baskı altında kalarak harekete geçmene neden olabilir.

Sevgili Başak; her zamankinden daha duygusal ve hassas bir günündesin. Sevdiklerini,arkadaşlarını korumak ve kollamak isteyebilir, onların ihtiyaçlarına karşılıkvermek isteyebilirsin. Fakat hem finansal durumunun hem de sorumluluklarınınoluşturduğu baskı istediğin gibi davranmanı engelleyebilir.

Sevgili Terazi; bütün duygularını herkesin gözü önünde yaşayacak, hissettiklerini kendine saklayamayacaksın. Koşullar seni yorsa bile tüm gücünle çaba sarf edebilir, sorumluluğunu aldığın konuları yerine getirmek için mücadele edebilirsin. Yaşadığın farkındalıklar harekete geçmeni sağlayabilir.

Sevgili Akrep; olaylara tamamen duygusal yaklaşabilir, gerçekleri görmekten kaçınabilirsin. İnançların ve görüşlerin doğrultusunda harekete geçmeni engelleyen durumlar üstündeki baskıyı artırabilir. Yakın çevrenin ve kardeşlerinin beklentilerini yerine getiremeyebilirsin.

Sevgili Yay; ailen için yapabileceğin fedakârlıkların bir sınırı olduğunu görecek, maddi sorumlulukların getirdiği baskıyla baş etmek için risk içeren girişimlerde bulunabileceksin. Gelir gider tablonu gerçekçi bir gözle değerlendirmen ve bazı harcamaları kısıtlaman gerekebilir.

Sevgili Oğlak; karşındakilerin hassas ve alıngan tavırlarını anlamayabilir,onları baskı altına alarak harekete geçmelerini talep edebilirsin. Seninmotivasyonunun yüksek oluşu yakın ilişki de olduğun kişileri etkileyecektir.Aile fertleriyle ilişkilerinde daha anlayışı davranman, kırgınlıkları daengelleyecektir

Sevgili Kova; akrabalarınla ve iş arkadaşlarınla iletişiminde daha duyarlıdavranabilirsin. Kontrol edemediğin gelişmelerden dolayı kendini baskıaltında hissedebilirsin, bütün işi sen yapıyormuşsun gibi gelebilir. Ani gelenhaberler yola çıkmana veya fazladan iş yapmana neden olabilir.

Sevgili Balık; sevdiklerin için hiçbir fedakârlıktan ve harcamadan kaçınmayacaksın. Fakat yine de duygusal olarak tatmin olamayabilir,beklediğin sevgiyi göremediğini düşünebilirsin. Arkadaşlarının ya da yaşamındaki otoritelerin hayata daha gerçekçi gözlerle bakmanı istemeleri üstünde baskıya yol açabilir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
22 Haziran Burç Yorumları

22 Haziran Burç Yorumları

Haziran 22, 2017
1.928 views
21 Haziran Burç Yorumları

21 Haziran Burç Yorumları

Haziran 21, 2017
2.073 views
20 Haziran Burç Yorumları

20 Haziran Burç Yorumları

Haziran 20, 2017
2.457 views
Burcuna Göre Bu Yaz Nereye Tatile Gitmelisin?

Burcuna Göre Bu Yaz Nereye Tatile Gitmelisin?

Haziran 19, 2017
1.591 views
19 Haziran Burç Yorumları

19 Haziran Burç Yorumları

Haziran 19, 2017
2.751 views
18 Haziran Burç Yorumları

18 Haziran Burç Yorumları

Haziran 18, 2017
2.074 views
17 Haziran Burç Yorumları

17 Haziran Burç Yorumları

Haziran 17, 2017
2.022 views
16 Haziran Burç Yorumları

16 Haziran Burç Yorumları

Haziran 16, 2017
2.301 views
15 Haziran Burç Yorumları

15 Haziran Burç Yorumları

Haziran 15, 2017
2.280 views
Bunlar da var!
Mars Geri Giderken Neler Yapılabilir?

Mars Geri Giderken Neler Yapılabilir?

Nisan 20, 2017
44 views
Yay Burcu 2017 Yılı Burç Yorumları

Yay Burcu 2017 Yılı Burç Yorumları

Nisan 19, 2017
627 views
30 Mart Burç Yorumları

30 Mart Burç Yorumları

Nisan 24, 2017
43 views
Henry, zaten Superman olarak doğmuş!

Henry, zaten Superman olarak doğmuş!

Nisan 20, 2017
71 views
10 Mayıs Burç Yorumları

10 Mayıs Burç Yorumları

Mayıs 10, 2017
2.630 views
31 Mayıs Burç Yorumları

31 Mayıs Burç Yorumları

Mayıs 31, 2017
1.309 views
Balık Burcu Erkeğini Üzmeyin!

Balık Burcu Erkeğini Üzmeyin!

Mayıs 15, 2017
1.847 views
Paylaşım