27 Mart Burç Yorumları

Burçlar Nisan 24, 2017
42 views

Bugün kendimizi oldukça hassas ve kırılgan hissedebilir, belirsizlikler nedeniyle karar vermekte ve harekete geçmekte zorlanabiliriz. Otorite konumundaki insanlar işlerimizi engelleyebilir, planlarımızı uygulayamayabiliriz. Gün boyunca merhamet duygumuz yoğun olabilir, çevremizdeki insanlara yardım etmek isteyebiliriz. Akşam saatlerinde enerjimiz yükselebilir, daha hareketli ve kararlı olabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; bugün belirsizlikler içinde geçebilir. Kontrolün dışında yaşanan gelişmeler, yanlış anlaşılmalara ve ilerleyememene neden olabilir. Ancak akşam saatlerinde burcuna geçen Ay; seni daha aktif kılacak ve gelişmeler üzerinde söz sahibi yapacak. Girişimci ruhun ortaya çıkabilir, hevesle harekete geçebilirsin.

Sevgili Boğa; günü iki ayrı ruh haliyle yaşayabilirsin. Önceleri dışa dönük olmana rağmen, belirsizlikler ve karşına çıkan engeller yavaş yavaş enerjinin düşmesine neden olabilir. Sonrasında iç dünyana yönelebilir, içten içe zorlayan duygu ve düşüncelerle uğraşabilir, sevdiklerinden şüphe duyabilirsin.

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde işlerini yönetmekte zorlanabilir; belirsizliklerle uğraşabilirsin. Fakat günün ilerleyen saatlerinde yaşamın hareketlenebilir, hedeflerine ilerleyecek cesareti kendinde bulabilirsin. Arkadaşlar, gruplar içinde yer almaktan keyif alabilir; neşeni yerine getirecek ortamlarda bulunabilirsin.

Sevgili Yengeç; bugün işlerini yetiştirmekte, yaptığın çalışmalardan sonuç almakta zorlanabilir, iş arkadaşlarının seni yavaşlattığını düşünebilirsin. Görüşlerinden şüpheye düşmen kararsız kalmana yol açabilir. İlerleyen saatlerde iş birliklerinden ve ilişkilerden destek görebilirsin.

Sevgili Aslan; bankacılık, vergi, sigorta gibi işlerinde bir ilerleme kaydedememenin sıkıntısını yaşayabilir, keyiflerinden vazgeçebilir, duygusal paylaşımlarda zorlanabilirsiniz. Ancak akşam saatlerinde keyfin yerine gelebilir, sevdiklerinle diyalogta olman bakış açını yenilemeni sağlayabilir.

Sevgili Başak; sabah saatlerinde ikili ilişkiler ve iş birliklerinde bazı belirsizlikler söz konusu olabilir. Sorumluluklarını yerine getirmekte zorlanabilir, çevrendekilerin sana ayak bağı olduğunu düşünebilirsin. İlerleyen saatlerde enerjin yükselebilir, beklediğin ödemeleri alabilirsin.

Sevgili Terazi; güne karmaşa içinde başlayabilir, ne tarafa koşturacağını şaşırabilirsin. Alacağın haberler iyice yönsüz kalmana ve zamanını iyi kullanamamana yol açabilir, iletişim kanallarında sorun yaşayabilirsin. Fakat akşam saatlerinde ilişkiler ve iş birlikleri imdadına yetişebilir, tempon birden hızlanabilir.

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde keyif alacağın programlar yapmana rağmen, ekonomik koşulların zorlamasıyla isteklerinden vazgeçebilirsin. Sevdiklerinle arana soğukluk girebilir, kendini bir türlü ifade edemeyebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde geçmişe dönmeni gerektiren durumlar oluşabilir, cesaretin artabilir.

Sevgili Yay; bugün ne yaparsan yap istediğin hızda ilerleyemeyebilir, bir türlü işlerini sonuca ulaştıramayabilirsin. Yeni bir girişimde bulunmamalı, elindeki işleri bitirmeye odaklanmalısın. Akşam saatlerinde keyfin yerine gelebilir, seni mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili Oğlak; kafanı toplamakta ve karar almakta zorlanabilirsin. Yolculuklarda, toplantı ve görüşmelerde yaşanan ertelemeler nereye gideceğini bilememene yol açabilir. Ancak günün ilerleyen saatlerinde şartlar netleşebilir, aile fertleriyle bir araya gelerek ilişkileri tekrar canlandırabilirsin.

Sevgili Kova; ihtiyacın olan maddi kaynağı bulmakta zorlanabilirsin. Sabah saatlerinde işlerin yetişmeyebilir, beklediğin ödemeler gelmeyebilir. Fakat akşama doğru olaylar beklediğinden de hızlı gelişebilir, sana verilen sözlerin tutulması ya da alacağın haberler keyfini yerine getirebilir.

Sevgili Balık; bugün ihmal ettiğin ya da yarım bıraktığın işlerle uğraşmak zorunda kalabilir, bir türlü ilerleme kaydedemediğinden yakınabilirsin. İsteklerinin yerine gelmesi için sen de çaba sarf etmelisin. Akşam saatlerinde alış verişe çıkarsan dikkatli olmalısın, fazla açılabilirsin. Yeteneklerini kazanca dönüştürebilirsin.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
22 Haziran Burç Yorumları

22 Haziran Burç Yorumları

Haziran 22, 2017
1.928 views
21 Haziran Burç Yorumları

21 Haziran Burç Yorumları

Haziran 21, 2017
2.073 views
20 Haziran Burç Yorumları

20 Haziran Burç Yorumları

Haziran 20, 2017
2.457 views
Burcuna Göre Bu Yaz Nereye Tatile Gitmelisin?

Burcuna Göre Bu Yaz Nereye Tatile Gitmelisin?

Haziran 19, 2017
1.591 views
19 Haziran Burç Yorumları

19 Haziran Burç Yorumları

Haziran 19, 2017
2.751 views
18 Haziran Burç Yorumları

18 Haziran Burç Yorumları

Haziran 18, 2017
2.074 views
17 Haziran Burç Yorumları

17 Haziran Burç Yorumları

Haziran 17, 2017
2.022 views
16 Haziran Burç Yorumları

16 Haziran Burç Yorumları

Haziran 16, 2017
2.301 views
15 Haziran Burç Yorumları

15 Haziran Burç Yorumları

Haziran 15, 2017
2.280 views
Bunlar da var!
16 Mart Burç Yorumları

16 Mart Burç Yorumları

Nisan 24, 2017
47 views
2 Şubat Burç Yorumları

2 Şubat Burç Yorumları

Nisan 21, 2017
43 views
27 Mayıs Burç Yorumları

27 Mayıs Burç Yorumları

Mayıs 27, 2017
1.578 views
Oğlak Burcu Özellikleri

Oğlak Burcu Özellikleri

Nisan 24, 2017
1.067 views
22 Şubat Burç Yorumları

22 Şubat Burç Yorumları

Nisan 21, 2017
41 views
Hangi Burcun Kadını Daha Bakımlı?

Hangi Burcun Kadını Daha Bakımlı?

Nisan 26, 2017
4.346 views
Hangi burcun kadını daha çalışkandır?

Hangi burcun kadını daha çalışkandır?

Nisan 26, 2017
1.823 views
24 Haziran – Yengeç Burcunda Yeniay

24 Haziran – Yengeç Burcunda Yeniay

Haziran 24, 2017
69 views
Hangi Burcun Erkeği Sana Hiç Uygun Değil?

Hangi Burcun Erkeği Sana Hiç Uygun Değil?

Mayıs 8, 2017
20.567 views
Paylaşım