25 Mayıs – İkizler Burcunda Yeniay

Astroloji Mayıs 25, 2017
7.483 views

Bugün saat 22:45’te İkizler burcunda bir Yeniay gerçekleşiyor. Ayda bir kez Güneş ve Ay aynı burçta kavuşuyor ve Yeniay enerjilerini oluşturuyor. Bu enerjiler, bize yenilenmemiz ve harekete geçmemiz için bize fırsatlar sunuyor.

İkizler burcundaki Yeniay, önümüzdeki 15 gün içinde İkizler burcuyla ilgili konuların öne çıkacağını ve bu konularda daha fazla hareket olacağını gösteriyor. İkizler burcu; yolculukları, eğitimi, kardeşleri, iletişimi ve ticareti anlatır. Yeniay’ın etkisi ile bu konular gündemimize gelebilir ve bizi hareketlendirebilir.

Yeniay enerjileri, harekete geçmek istediğimizde karşımıza engeller çıkarabilir. Özellikle finansal konularda engellerle karşılaşabiliriz. Ticari faaliyetler zor ilerleyebilir, para piyasalarında sert hareketler olabilir. Bu süreçte yaptığımız anlaşmalar ya da görüşmeler beklentilerimizi karşılamayabilir. İş birliklerinde sorunlar ortaya çıkabilir.

İkizler Yeniay’ında atacağımız adımların ne derece sağlam olduğunu kontrol etmemizde yarar var. Değişken enerjilerin yoğun olacağı bir dönemdeyiz bu nedenle sağlam bir zeminde olduğumuzdan emin olmalıyız. Duyduklarımıza inanmadan önce doğruluklarını teyit etmeli, sonrasında girişimde bulunmalıyız.

Bu Yeniay’da görüşlerimiz yüzünden çevremizdeki insanlarla gerilim yaşamamız mümkün, bu nedenle çevremizdeki insanlarla iletişim kurarken dikkatli olmalı, ağzımızdan çıkan sözleri geri alamayacağımızı unutmamalıyız.

Sevgili Koç; önümüzdeki günlerde ağzından çıkacak sözlere dikkat etmende yarar var, karşındaki insanları istemeden kırabilirsin. Aksilikler nedeniyle yolculuklarını ertelemek zorunda kalabilirsin. Hırslarını da kontrol altında tutmalısın.

Sevgili Boğa; Yeniay’la birlikte el becerilerini kullanarak gelir elde edebileceğin fırsatlarla karşılaşabilirsin. Ancak bu dönemde yazılı ve sözlü anlaşmalarında sorunlar çıkabilir, bu nedenle dikkatli olmanda yarar var.

Sevgili İkizler; eşinle ya da yakın ilişkide olduğun kişilerle kısa süreli gerilimler yaşaman mümkün. Bu tartışmaları çok büyütmemelisin. Ayrıca eşinle aranızdaki sorunlar üzerine konuşmak ve bu konuları çözüme kavuşturmak için uygun bir dönemdesin.

Sevgili Yengeç; bu dönemde sağlığına özen göstermende yarar var. Ufak tefek kazalar canını sıkabilir. Kardeşlerinle ilgilenmeni gerektiren gelişmeler olabilir. Seni içsel olarak rahatsız eden konular su yüzüne çıkabilir, yıpratıcı koşulları geride bırakabilirsin.

Sevgili Aslan; romantik ilişkiler, çocuklar ve keyif aldığın konularla ilgili gelişmeler olabilir. Özellikle sosyal ortamının hareketlendiğini fark edebilirsin. Sen de daha hareketli ve sosyal olabilirsin. Arkadaşlarınla ilişkilerin ve grup çalışmaların renklenebilir.

Sevgili Başak; önümüzdeki günlerde sosyal hayatın hareketlenebilir. Ancak iş ortamında yaşanabilecek sorunlara karşı dikkatli olmalısın. Ailesel konular gündeme gelebilir, aile büyükleriyle ilgilenmeni gerektiren durumlar olabilir.

Sevgili Terazi; Yeniay’la birlikte kendi kardeşlerinle ya da eşinin kardeşleriyle ilgilenmen gerekebilir. Verdiğin sözleri tutmakta zorlanabilirsin ya da sana verilen sözler tutulmayabilir. Yeni bir eğitime başlayabilirsin. Yurt dışıyla ilgili konular gündeme gelebilir, iş birlikleri ve ortaklıklarda hareketlenmeler olabilir.

Sevgili Akrep; önümüzdeki günlerde sakinliğini korumaya çalışmalısın, sinirlerin yıpranabilir, duygusal krizler yaşayabilirsin. Ticari faaliyetlerde dikkatli olmalısın, bu dönemde atacağın adımlardan zararlı çıkabilirsin. Kredi, miras, prim gibi konularda gelişmeler olabilir.

Sevgili Yay; eşinle, yakın ilişkide olduğun kişilerle ilgili gelişmeler olabilir. Yeniay’la birlikle iş birlikleri, ortaklıklar ve de ikili ilişkiler daha fazla gündeminde olacak, bu alanlarda hayatını yönlendirecek gelişmeler yaşanabilir. Yeni girişimlerde bulunabilir, başlangıçlar yapabilirsin.

Sevgili Oğlak; Yeniay’la birlikte özellikle çalışma ortamın hareketlenebilir. Günlük rutinlerinde değişiklikler olabilir. Ancak işe güce fazla kapılıp kendini yıpratmamalısın. Kendine fazla yüklenirsen sağlığını bozabilirsin.

Sevgili Kova; önümüzdeki günlerde hayatına hareket getirecek gelişmeler yaşayabilirsin. Özellikle aşk hayatını renklendirecek gelişmelere hazırlıklı olmalısın. Seni mutlu edecek uğraşlara yönelebilir, daha keyifli vakit geçirmeyi hedefleyebilirsin.

Sevgili Balık; Yeniay’la birlikte ailevi konular gündeme gelebilir. Aile fertlerinden biriyle gerginlik yaşayabilirsin, sakin kalmanda yarar var. Küçük ev kazalarına karşı dikkatli olmalısın. Evinde tadilat gerektiren durumlar olabilir ya da evini değiştirebilirsin.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
20 Mart Burç Yorumları

20 Mart Burç Yorumları

Nisan 24, 2017
26 views
13 Mayıs Burç Yorumları

13 Mayıs Burç Yorumları

Mayıs 13, 2017
2.075 views
6 Haziran Burç Yorumları

6 Haziran Burç Yorumları

Haziran 6, 2017
2.592 views
Yay Burcu Özellikleri

Yay Burcu Özellikleri

Nisan 24, 2017
963 views
10 Mart – Mars Boğa Burcunda

10 Mart – Mars Boğa Burcunda

Nisan 21, 2017
112 views
Hangi burcun kadını daha becerikli?

Hangi burcun kadını daha becerikli?

Nisan 26, 2017
1.982 views
İlk Buluşma Heyecanı – Bölüm 3

İlk Buluşma Heyecanı – Bölüm 3

Nisan 28, 2017
338 views
28 Ocak – Kova Burcunda Yeniay

28 Ocak – Kova Burcunda Yeniay

Nisan 20, 2017
203 views
Paylaşım