19 Haziran Burç Yorumları

Burçlar Haziran 19, 2017
2.751 views

Sabah saatlerinde kendimizi baskı altında hissedebilir, elimizdeki işleri zamanında bitirmek için telaşlanabilir ya da çevremizdeki insanlarla rekabete girebiliriz. Öğleden sonra daha olumlu enerjiler hakim olacak. Kendimizi daha cesur ve enerjik hissedeceğiz. Karşımıza çıkan engelleri aşacak gücü kendimizde bulabilir, sorunları sağduyulu bir şekilde çözebiliriz. Araştırma yapmaya ve fikir alışverişine açığız. Sıra dışı fikirler bulabilir, orijinal bir bakış açısıyla alternatif yollar üretebilir ve girişimlerimiz için otorite konumundaki kişilerin desteğini alabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün bireysel çıkışların olabilir, bütün kararları tek başına almak isteyebilirsin. İş ve sosyal yaşamında hırsla harekete geçebilir, olayları kendi istediğin gibi yönlendirmek için ani değişikliklere gidebilirsin. Alacağın haberler ya da görüşmeler hevesini ve cesaretini artırabilir.

Sevgili Boğa; aklını kurcalayan düşünceleri çözebilir, kendi içinde cesaretini toplayarak harekete geçebilirsin. Birçok engel ve bilinmezlik seni yolundan alıkoyacaktır ama sabrederek sonuçlarını alabilirsin. Ticari anlaşmalar için daha fazla araştırma yapmalısın.

Sevgili İkizler; gruplar, dernekler veya arkadaşlar içinde hareketli geçecek bir gün seni beklemekte. Düşüncelerini tüm açıklığıyla dile getirebilirsin ancak başkalarından gelebilecek tepkileri de göz önünde bulundurmanda fayda var.  Yoluna çıkan engeller daha fazla hırslanmana neden olabilir.

Sevgili Yengeç: duygularını saklamakta zorlanabilir, tepkilerini hemen ve herkesin ortasında verebilirsin. Kendini yakın ilişkide olduğun kişilerin zorlamasıyla harekete geçmeye mecbur hissedebilir, bundan dolayı baskı altında olabilirsin. Hazır cesaretini toplamışken gerekli değişiklikleri yapabilirsin.

Sevgili Aslan; düşüncelerini, görüşlerini yenileme ihtiyacı hissedebilir, gündelik düzenini değiştirmek adına önce kafanı değiştirmen gerektiğini fark edebilirsin. Çalışma ortamında mücadele etmeni gerektiren durumlar olsa bile fikir alış verişleriyle sorunlara çözüm üretebilirsin.

Sevgili Başak; finansal alanda hızlı hareket etmeni ve kararlar almanı gerektiren gelişmeler olabilir. Kariyerinde akıllı hamleler yapmak ve fırsatları değerlendirmek için strateji değişikliğine gidebilir, hoşuna gitmese bile duygularını bir kenara bırakıp ipleri ele alabilirsin.

Sevgili Terazi; bugün ilişkiler seni biraz zorlayabilir, karşındakilerin ani tavır değişiklikleri seni gereksiz yere yorabilir. İletişim kanallarının kapanmasına izin vermemeli her koşulda diyaloğu devam etmeye çalışmalısın.  Bilgi karmaşası yaratacak durumlara karşı da dikkatli olmalısın.

Sevgili Akrep; temponun yoğun olduğu çok koşturacağın bir gün geçirebilirsin. Bir taraftan çevrendekileri ikna etmen gerekirken bir taraftan da üstünde çalıştığın işleri yetiştirmen ve krizlerle baş etmen gerekebilir. Finansal iş birlikleri ve fikir alışverişleri sana yol gösterebilir.

Sevgili Yay; sabah saatlerinde biraz gergin ve huzursuz olsan bile sonrasında cesaretle olayların üstüne gidebilecek, akılcı iş birlikleriyle girişimlerde bulunabileceksin. Romantik ilişkilerde keyif veren gelişmeler yaşanabilir ya da çocukların eğitimiyle ilgili konularda adımlar atabilirsin.

Sevgili Oğlak; bugün hem kendini hem de çevrendekileri zorlamaya meyillisin. Duygusal çıkışlar yapabilir, tepkini yüksek sesle dile getirebilirsin fakat aynı zamanda cesur hamleler yapacağın için başarıyı da yakalayabilirsin. Hırslarını kontrol altına alırsan daha sağduyulu davranabilirsin.

Sevgili Kova; güne biraz tedirgin ve kendini baskı altında hissederek başlayabilirsin fakat sonrasında gelişen olaylar ani kararlar alarak harekete geçmeni sağlayabilir. Cesaretle girişimlerde bulunabilir, fırsatları tekrar değerlendirerek en doğru adımları atabilirsin.

Sevgili Balık; girişimlerinin maddi karşılığını almak, daha fazla kazanmak ve harcamak isteyebileceğin bir gündesin. Grup ve ekip çalışmalarında seni kısıtlayan kişiler olabilir ancak hemen kendini toparlayabilir ve özgüvenini geri kazanarak yoluna devam edebilirsin.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
22 Haziran Burç Yorumları

22 Haziran Burç Yorumları

Haziran 22, 2017
1.928 views
21 Haziran Burç Yorumları

21 Haziran Burç Yorumları

Haziran 21, 2017
2.073 views
20 Haziran Burç Yorumları

20 Haziran Burç Yorumları

Haziran 20, 2017
2.457 views
Burcuna Göre Bu Yaz Nereye Tatile Gitmelisin?

Burcuna Göre Bu Yaz Nereye Tatile Gitmelisin?

Haziran 19, 2017
1.591 views
18 Haziran Burç Yorumları

18 Haziran Burç Yorumları

Haziran 18, 2017
2.074 views
17 Haziran Burç Yorumları

17 Haziran Burç Yorumları

Haziran 17, 2017
2.022 views
16 Haziran Burç Yorumları

16 Haziran Burç Yorumları

Haziran 16, 2017
2.301 views
15 Haziran Burç Yorumları

15 Haziran Burç Yorumları

Haziran 15, 2017
2.280 views
14 Haziran Burç Yorumları

14 Haziran Burç Yorumları

Haziran 14, 2017
2.392 views
Bunlar da var!
29 Nisan Burç Yorumları

29 Nisan Burç Yorumları

Nisan 29, 2017
1.736 views
18 Mayıs Burç Yorumları

18 Mayıs Burç Yorumları

Mayıs 18, 2017
2.819 views
22 Mart Burç Yorumları

22 Mart Burç Yorumları

Nisan 24, 2017
50 views
28 Mayıs Burç Yorumları

28 Mayıs Burç Yorumları

Mayıs 28, 2017
1.478 views
10 Mart Burç Yorumları

10 Mart Burç Yorumları

Nisan 21, 2017
55 views
Mert’in Sevgililer Günü Hediyesi!

Mert’in Sevgililer Günü Hediyesi!

Nisan 21, 2017
59 views
Terazi Burcu Özellikleri

Terazi Burcu Özellikleri

Nisan 24, 2017
778 views
Paylaşım