17 Mayıs Burç Yorumları

  • 87 paylaşım
  • 2.014 OKUNMA

Yeni fikirlere açık olacağımız bir gün. Farkındalığımız daha yüksek olacak, ele aldığımız konulara farklı bir bakış açısı ile bakmayı başarabileceğiz. Sosyal faaliyetler ve grup çalışmaları öne çıkabilir. Gündün saatlerine sakin enerjiler hakim olsa da akşam saatleri daha hareketli geçebilir. Arkadaşlarımızla keyifli vakit geçirebiliriz. İkili ilişkilerde olumlu gelişmeler olabilir. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün arkadaşlarınla bir arada olmak, sosyal gruplar içinde yer almak sana keyif verebilir. İlişkilerden beklentilerinin arttığı şu günlerde daha objektif davranmayı başarabilecek ve kendini doğru ifade edebileceksin. Kararlı ama uyumlu ve ilkeli tavırlar sergileyebilirsin.

Sevgili Boğa; kariyerinle ilgili gelişmeler yaşayabileceğin bir dönemdesin. Bugün görüşmeler, toplantılar ya da sunumlar yapabilir, yaptığın işlerden de başarıyla çıkabilirsin. Aldığın duyumlara ve kulislere kulak kabartman, kimsenin bilmediği bilgilere sahip olmanı sağlayabilir.

Sevgili İkizler; keyifli ve sürprizlere açık bir gün geçirebilirsin. Sosyal medyada fazlasıyla aktif olabilir, görüşlerini paylaşabilir, senin gibi düşünen kişilerle bir araya gelebilirsin. Bir yurt dışı yolculuğu ya da eğitim planlamaya başlayabilirsin.

Sevgili Yengeç; bugün her zamankinin aksine daha objektif ve mesafeli davranabilirsin. Yatırım ve borçlarla ilgili akılcı bir plan yapmak ve araştırmalarını derinleştirmek isteyebilirsin. Sosyal ilişkilerin sana fırsatlar getirebilir, daha fazla iletişim kurmalısın.

Sevgili Aslan; karşına çıkan kişiler farkındalığının artmasını sağlayacağı gibi girişimlerinde iyi bir partner de olabilir. Birileriyle ortak hareket etmen gerektiğinde uyumlu ve ilkeli davranabilecek, koşulları sen belirlemesen de sonuçtan tatmin olabileceksin.

Sevgili Başak; tüm gün çalışman gerekse de bundan şikâyet etmeyecek aksine elde ettiklerinden memnun olabileceksin. Bugün ekip çalışması yapman ve projeler geliştirmen gerekebilir. Senin için yorucu olsa da hem farkındalığın artacak hem de bir şeyler öğrenmiş olacaksın.

Sevgili Terazi; güne tazelenmiş ve yenilenmiş başlayabilirsin. Yaşamdan nasıl keyif alacağını bilerek, kendi isteklerinin peşinden gidebilecek, sevdiklerinle sosyalleşmenin mutluluğunu yaşayacaksın. Heyecan duymanı sağlayan kişilerle tanışabilir ya da ortamlara girebilirsin.

Sevgili Akrep; bugün yaşamınla ilgili başlangıç yapma ihtiyacında olabilir, yeni bir düzen kurmak aileden ya da sorumluluklarından bağımsız hareket etmek isteyebilirsin. Özgürlüğe fazlasıyla ihtiyaç duyabilir, seni heyecanlandıracak yeni projelerde yer alabilirsin.

Sevgili Yay; toplantı, görüşme ve iletişim trafiğinin yoğun olduğu bir gün geçirebilir, kendini yaratıcı ve sıra dışı bir dille ifade etme ihtiyacı hissedebilirsin. Bu arada aşk trafiğin de artabilir, özellikle akşam saatlerinde seni mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili Oğlak; yeteneklerini açığa çıkarma fırsatı yakalayabilir, farklılığını ortaya koyabilirsin. Parayla ilgili konularda hem akılcı hem de özgün fikirler ileri sürebilirsin. Ailenin ve evinin ihtiyaçlarını karşılamak için harcama yapabilir, gayrimenkullerle ilgili fırsatlar yakalayabilirsin.

Sevgili Kova; bugün fazlasıyla başına buyruk ve kendi isteklerin doğrultusunda hareket edebilirsin. Burcunda hareket etmeye başlayan Ay; ilişkilerini ve yaşamınla ilgili girişimlerini yönlendirme çabası getirebilir. Son günlerin zorlayıcı enerjilerinden sonra kontrolü ele alabileceksin.

Sevgili Balık; yalnız ama keyifli bir gün geçirebilirsin. Kafanda dolaşan düşünceleri ve projeleri hayata geçirmek için biraz sakinleşmeye ve araştırmalar yapmaya ihtiyaç duyabilirsin. Bilgisayar, cep telefonu gibi teknolojik aletlere biraz fazla zaman ayırarak, vaktini boşa geçirebilirsin.

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

FERİDE HABİB Haziran 11, 2017

Çok iyi

15 Aralık 2017 Burç Yorumları

15 Aralık 2017 Burç Yorumları

0
0
15 Aralık, 01:00
Yengeç Burcunun Olmazsa Olmazları!

Yengeç Burcunun Olmazsa Olmazları!

0
0
14 Aralık, 12:00
Burcun Arkadaşını Ele Veriyor!

Burcun Arkadaşını Ele Veriyor!

0
0
14 Aralık, 11:00
14 Aralık 2017 Burç Yorumları

14 Aralık 2017 Burç Yorumları

112
0
14 Aralık, 09:20
13 Aralık 2017 Burç Yorumları

13 Aralık 2017 Burç Yorumları

111
0
13 Aralık, 01:00
Ergenlik Çağında Burçlar!

Ergenlik Çağında Burçlar!

0
0
12 Aralık, 15:19
Boğa Burcunun Olmazsa Olmazları!

Boğa Burcunun Olmazsa Olmazları!

1
0
12 Aralık, 13:53
12 Aralık 2017 Burç Yorumları

12 Aralık 2017 Burç Yorumları

99
0
12 Aralık, 01:00