15 Mayıs Hangi Burçtur ve Yükseleni Nedir

  • 0 paylaşım
  • 877 OKUNMA

15 Mayıs hangi burçtur? Yükseleni nedir? 15 Mayıs’ta doğan kadın ve erkek burç özellikleri…

15 Mayısta doğanlar Boğa Burcu‘dur. 15 Mayısta doğanların yükselen burcunu hesaplayabilmek için doğum saatine de ihtiyaç vardır. Yükselen burcunuzu öğrenmek için: Yükselen Burç Hesaplama

Zeki, çekici ve hayal gücü kuvvetli birisin.

Utangaçlığından kurtulabilirsen isteklerini elde edebilirsin.

Mutlu Yıllar!

Burcun: Boğa
Yönetici gezegenin: Venüs
Elementin: Toprak
Niteliğin: Sabit
Anlaşabildiğin burçlar: Başak ve Oğlak

Boğa Burcu Özellikleri:

Boğa burcu güvenilir, sağlam, serinkanlı ve kararlılık özellikleriyle ön plana çıkan bir burçtur. Tüm burçlar içinde en fiziksel olan Boğa, çoğu zaman yumuşak tavırlar sergiler. Duyuları oldukça gelişmiştir. Gördüğü, duyduğu, kokladığı somut dünya Boğa burcunun ilgi alanındadır. Dünyanın insanlara sunduğu kaynakları verimli olarak değerlendirme konusunda oldukça beceriklidir ve dolayısıyla para onun için son derece önemlidir.

Boğa, insanların para kaynaklarını ve finansal durumlarını yapılandırır. Kendisine keyif veren ve rahatlatan her şeyi hayatında ister fakat önce sahip olduklarının yeterliliğini sorgulayarak çoğu şeye sahip olduğunun farkına varmalıdır.

Beş duyu organı oldukça gelişmiştir. Şarap tadımcılığı, gurme özellikleri ve müzik kulağı son derece iyidir. Sahip olduğu enerjilerini güç gerektiren spor türlerine, atletik karşılaşmalara veya dansa yönlendirmesi, onu olumlu olarak etkiler.

Boğa burcu ayağını daima yere sağlam basmak ister. Güvenli ve sağlam yapılarda rahat eder. Onun sağlamlığını ve sürekliliğini tehdit eden yeniliklerden kendini korur. Konforunun, keyfinin yerinde olması ve maddi durumunun yerinde olması durumunda kendini duygusal açıdan iyi ve güvende hisseder.

Bir karar vermeden önce uzun uzun düşünür. Hedeflerini gerçekleştirmek için engeller ve yorucu çalışmalar onu yolundan alı koyamaz. Mevcut bir durumu nasıl daha sağlam bir hale getirebileceğini ve dayanıklı kılabileceğini düşünür.

Huzurlu olmak ve huzuru sağlamak Boğa burcu için çok önemlidir. İstikrarlı bulduğu bir şeyin değişmesine son derece direnç gösterebilir. Değişime zorlanan bir Boğa son derece öfkeli bir insan olabilir. Biriktirme arzusu Boğa’yı bazen cimriliğe itebilir.

Boğa Burcu’nun ilişki kurma biçimi son derece ağır ve temkinlidir. Sosyal ilişkilerinde başarılıdır ve iyi bir sırdaştır. Sevgide fiziksel ve tensel yakınlık önemlidir. Sevdiğine güçlü bir şekilde bağlanabilir ve sadakati güçlüdür. Sevdiği şeylerde sahiplenme arzusu yoğundur.

 

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
1
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yengeç Burcunun Olmazsa Olmazları!

Yengeç Burcunun Olmazsa Olmazları!

0
0
14 Aralık, 12:00
Burcun Arkadaşını Ele Veriyor!

Burcun Arkadaşını Ele Veriyor!

0
0
14 Aralık, 11:00
Ergenlik Çağında Burçlar!

Ergenlik Çağında Burçlar!

0
0
12 Aralık, 15:19
Boğa Burcunun Olmazsa Olmazları!

Boğa Burcunun Olmazsa Olmazları!

1
0
12 Aralık, 13:53
İkizler Burcu Ünlüleri!

İkizler Burcu Ünlüleri!

0
0
11 Aralık, 17:25
Koç Burcunun Olmazsa Olmazları!

Koç Burcunun Olmazsa Olmazları!

0
0
11 Aralık, 16:56
Sorunlar Karşısında Burçlar!

Sorunlar Karşısında Burçlar!

0
0
10 Aralık, 11:00