12 Kasım Burç Yorumları

  • 116 paylaşım
  • 4.463 OKUNMA

Tatil gününde olmamıza rağmen sorumluluklarımıza yerine getirmeye çalışacağız. Hayatımızı, işlerimizi ya da evimizi düzenlemek için çaba gösterebiliriz. Olup bitene daha gerçekçi bir bakış açısı ile bakabildiğimiz için hayatımızı gözden geçirebilir, daha düzenli ve verimli olmaya karar verebiliriz. Sabah saatlerini daha keyifli geçirmemiz mümkün. Sevdiklerimize vakit ayırabilir, sosyal organizasyonlarda gönüllü olarak yer alabiliriz. Öğle saatlerinde iletişimde aksaklıklar yaşamamız mümkün. Çevremizdeki insanlarla fikir çatışması yaşayabiliriz. Bu çatışmalar, hayal kırıklıkları ve kırgınlıklar neden olabilir. Kendimizi düzgün bir şekilde ifade etmekte zorlanacak, duygularımızı karşımızdaki insanlara anlatamayacağız. Bu nedenle yanlış anlamalar ve yanlış anlaşılmalar yaşayabiliriz.

Sevgili Koç; günü planladığın gibi yaşamak için erkenden işe koyulabilirsin. Evinle ilgilenebilir, gerekli bakım ve tamirat işlerini yapabilirsin. Aile fertlerinin ihtiyaçlarına yardımcı olmaya çalışabilirsin. Ancak öğle saatlerinde ilişkilerinde iletişim sorunu yaşayabilirsin.

Sevgili Boğa; gününü sevdiklerinle ve sana keyif veren hobilerinle ilgilenerek geçirmek isteyebilirsin. Eşinden maddi manevi destek almaya da açıksın. Gün ortasına değin yolunda ilerleyen koşullar sonrasında bazı engellere takılabilir. Sende hayal kırıklığı yaratacak gelişmeler ortaya çıkabilir.

Sevgili İkizler; bazı bitiş ve başlangıçlara açık olduğun bir gündesin. Günün ilk bölümünde evinle, ailenle ilgili kimi durumlarda darboğaza girebilirsin. Ayrıca bugün işe gitmek yerine evden çalışmayı tercih edebilirsin. Öğle saatlerinde planlarının bozulmasına yol açan gelişmeler ortaya çıkabilir.

Sevgili Yengeç; duygularını bir kenara koyarak mantığınla hareket edebilir, tutkularına yenilmeden karar alabilirsin. Sevdiğin kişiyle ilişkini daha geçekçi gözlerle değerlendirebilirsin. Öğle saatlerinde yakın çevren ve kardeşlerinle ilgili fedakâr davranmanı gerektirecek durumlar ortaya çıkabilir.

Sevgili Aslan; alacak ve borçlarla ilgili bazı düzenlemeler için harekete geçmen gerekebilir. Bir gayrimenkul alım satımıyla veya ailenden gelen kaynakların kullanımıyla alakalı yeni kararlar alman söz konusu olabilir. Yatırımlarını gelir getirecek şekilde revize edebilirsin. Ancak öğle saatlerinde hatalı kararlar alma ihtimaline karşı temkinli olmalısın.

Sevgili Başak; burcunda ilerlemekte olan Ay ile zihninin dopdolu olduğu çok yoğun bir gün geçirebilirsin. Sabah saatlerini yakınlarınla, kardeşlerinle vakit geçirmeye ayırabilir, ayrıca bir eğitim programına veya bir kısa yolculuğa katılabilirsin. Öğle saatlerinde seni duygusal olarak olumsuz etkileyen bazı gelişmeler ortaya çıkabilir.

Sevgili Terazi; zihnini kurcalayan ya da yoran konulara odaklanabilir, kendince çözüm yolları üretmeye gayret edebilirsin. Gelir elde etmek için tüm deneyim, beceri ve hünerlerini ortaya koyabileceğin gibi üzerinde çalıştığın projeye odaklanabilirsin. Ayrıca bugün ailevi konular seni duygusal olarak derinden etkileyebilir.

Sevgili Akrep; sabah saatlerini arkadaşlarınla, ailenle geçirebileceğin gibi grup faaliyetleriyle, çalışma ve yardım amaçlı kuruluşlarla olan işlerini de günün ilk bölümünde programına dahil edebilirsin. Aşk hayatında duygusal dalgalanmalar veya hayal kırıklıkları yaşamaya açıksın.

Sevgili Yay; sabah erken saatlerden itibaren ailen veya iş hayatınla ilgili sorumluluklarınla ilgilenmeni gerektiren durumlar olabilir. Aklını kurcalayan bir ilişki veya finansal tarafı senin için önemli olan bir konuda kontrolün dışında ortaya çıkan durumlarla uğraşman gerekebilir.

Sevgili Oğlak; bağlı olduğun grupla birlikte yurt dışı, eğitim veya akademik bir çalışmayla ilgili fikir alışverişlerinde bulunabilir, eksik kalan taraflarını tespit edebilirsin. Yabancılarla ilişkilerini geliştirebilir hatta misafir ağırlayabilirsin. Ancak aklını karıştıran bazı durumlar seni kimi zaman pasifize edebilir.

Sevgili Kova; ortak olduğun gelir, kira veya alacaklarınla ilgili endişelerini giderecek çözümler üretebilirsin. İlişki ve iş birliklerinde seni huzursuz eden noktaları da masaya yatırarak değerlendirebilirsin. Duygusal paylaşımlarında hayal kırıklığı yaşaman ise olası gözüküyor. Yakınlarına karşılıksız maddi yardımda bulunacağın bir durum söz konusu olabilir.

Sevgili Balık; bugün karşıt burcunda ilerleyen Ay ile ilişki ve iş birlikleri gündeminde ön sırada olabilir. Seni hayal aleminden çıkaracak veya hayata bakışını değiştirecek kişilerle bir araya gelebilirsin. Ayrıca geleceğini maddi anlamda güvence altına almana imkan sağlayacak bazı öneri ve teklifler alabilirsin.

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
14211
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

17 Aralık 2017 Burç Yorumları

17 Aralık 2017 Burç Yorumları

0
0
17 Aralık, 03:39
16 Aralık 2017 Burç Yorumları

16 Aralık 2017 Burç Yorumları

0
0
16 Aralık, 01:00
15 Aralık 2017 Burç Yorumları

15 Aralık 2017 Burç Yorumları

88
0
15 Aralık, 01:00
14 Aralık 2017 Burç Yorumları

14 Aralık 2017 Burç Yorumları

0
0
14 Aralık, 09:20
13 Aralık 2017 Burç Yorumları

13 Aralık 2017 Burç Yorumları

112
0
13 Aralık, 01:00
12 Aralık 2017 Burç Yorumları

12 Aralık 2017 Burç Yorumları

100
0
12 Aralık, 01:00
11 Aralık 2017 Burç Yorumları

11 Aralık 2017 Burç Yorumları

114
0
11 Aralık, 08:57
10 Aralık 2017 Burç Yorumları

10 Aralık 2017 Burç Yorumları

111
0
10 Aralık, 01:00
9 Aralık 2017 Burç Yorumları

9 Aralık 2017 Burç Yorumları

113
0
9 Aralık, 01:00
8 Aralık 2017 Burç Yorumları

8 Aralık 2017 Burç Yorumları

0
0
8 Aralık, 08:48